Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Положению о концентрации

Антимонопольный комитет
Распоряжение от 11.12.2007 № 713-р
действует с 25.01.2008

Про затвердження Змін до Положення про концентрацію

Розпорядження Антимонопольного комітету України
від 11 грудня 2007 року N 713-р

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 січня 2008 р. за N 20/14711

Відповідно до пункту 11 частини третьої статті 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та з метою підвищення ефективності здійснення державного контролю за концентрацією і захисту прав осіб, які беруть участь у розгляді справ про концентрацію, Антимонопольний комітет України ПОСТАНОВИВ:

1. Затвердити Зміни до Положення про порядок подання заяв до Антимонопольного комітету України про попереднє отримання дозволу на концентрацію суб'єктів господарювання (Положення про концентрацію), затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (із змінами), що додаються.

2. Юридичному Департаменту (Шимко А. І.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 3 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (зі змінами).

 

Голова Комітету 

О. Костусєв 

ПОГОДЖЕНО: 

  

В. о. Голови Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
К. Ващенко
 

 

Зміни
до Положення про порядок подання заяв до Антимонопольного комітету України про попереднє отримання дозволу на концентрацію суб'єктів господарювання (Положення про концентрацію)

1. Абзац перший пункту 4.8 глави 4 доповнити реченням такого змісту:

"Заявник має право ознайомлюватись з матеріалами справи, необхідними для подання додаткових доказів для захисту своїх прав, відповідно до вимог цього Положення".

2. Главу 5 викласти в такій редакції:

"5. Використання інформації

5.1. Надана у зв'язку з розглядом Комітетом заяви, справи про концентрацію, заявниками чи іншими особами інформація не підлягає розголошенню за винятком інформації про заплановану концентрацію у випадку, передбаченому пунктом 4.3 цього Положення, та іншої відкритої інформації у випадках, коли ознайомлення з нею є необхідним для виконання Комітетом завдань, визначених законодавством, а також коли право на одержання такої інформації відповідними особами надано законодавством, зокрема особам, які беруть участь у справі, для захисту своїх прав, що можуть бути порушені внаслідок монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на ринку в результаті концентрації.

5.2. Інформація, одержана згідно з цим Положенням і визнана інформацією з обмеженим доступом, тобто конфіденційною або таємною, у тому числі інформацією комерційного, банківського та іншого характеру, має використовуватися та зберігатися відповідно до законодавства".

3. Абзац перший глави 4 додатка 1 доповнити реченням такого змісту:

"При цьому інформація, що становить комерційну чи іншу, передбачену законом таємницю, має бути відокремлена від конфіденційної інформації".

 

Державний уповноважений 

О. Вознюк 

Опрос