Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке обмена информацией относительно контроля за применением перерабатывающими предприятиями специального режима обложения налогом на добавленную стоимость

Минфин, Государственная налоговая администрация, Государственное казначейство Украины, Министерство аграрной политики
Приказ от 13.12.2007 № 1404/703/232/901
Утратил силу

Про порядок обміну інформацією щодо контролю за застосуванням переробними підприємствами спеціального режиму обкладення податком на додану вартість

Наказ Міністерства фінансів України,
Державної податкової адміністрації України,
Державного казначейства України,
Міністерства аграрної політики України
від 13 грудня 2007 року N 1404/703/232/901

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 грудня 2007 р. за N 1388/14655

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України,
Міністерства доходів і зборів України,
 Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 16 жовтня 2013 року N 871/593/610)

На виконання пункту 13 Порядку нарахування, виплат і використання коштів, спрямованих для виплати дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними переробним підприємствам молоко та м'ясо в живій вазі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1999 року N 805, НАКАЗУЄМО:

1. Органам Державного казначейства та державної податкової служби протягом трьох робочих днів з дня набрання чинності цим наказом провести звірку даних щодо кількості платників податку - переробних підприємств, які застосовують спеціальний режим обкладення податком на додану вартість, та кількості відкритих небюджетних рахунків, на яких обліковуються суми податку на додану вартість таких підприємств, станом на 1 грудня 2007 року. Результати звірки протягом одного робочого дня надати Державному казначейству України та Державній податковій адміністрації України.

2. Міністерству аграрної політики України протягом двох робочих днів з дня набрання чинності цим наказом надати Державній податковій адміністрації України в електронному вигляді та на паперових носіях інформацію щодо переліку переробних підприємств, які здійснюють виплату дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за рахунок коштів податку на додану вартість, у розрізі регіонів.

3. Державній податковій адміністрації України (Брезвін А. І.) протягом трьох робочих днів з дня одержання інформації про результати звірки надати Міністерству фінансів України узагальнену інформацію про результати звірки.

4. Державному казначейству України (Харченко С. І.) щомісяця, до 10 числа місяця, що настає за звітним, надавати Державній податковій адміністрації України та Міністерству аграрної політики України інформацію в розрізі регіонів щодо руху коштів переробних підприємств на небюджетних рахунках, відкритих в органах Державного казначейства України, та кількості відкритих небюджетних рахунків.

5. Державній податковій адміністрації України (Брезвін А. І.) на підставі інформації Державного казначейства України щодо руху коштів переробних підприємств на небюджетних рахунках, відкритих в органах Державного казначейства, та даних окремих податкових декларацій таких підприємств здійснювати аналіз даних та до 28 числа місяця, що настає за звітним, надавати зведену інформацію в розрізі регіонів Міністерству фінансів України.

6. Міністерству аграрної політики України спільно з Міністерством фінансів України та Державною податковою адміністрацією України у двотижневий строк з моменту набрання чинності цим наказом розробити та затвердити форму звіту про рух грошових коштів на небюджетних рахунках переробних підприємств.

7. Департаменту податкової політики Міністерства фінансів України (Чекашкін С. В.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра фінансів України Єфименко Т. І., заступника Голови Державної податкової адміністрації України Приймака І. В., заступника Голови Державного казначейства України Чечуліну О. О. та заступника Міністра аграрної політики Лузана Ю. А.

 

Перший віце-прем'єр-міністр України,
Міністр фінансів України
 

 
М. Я. Азаров
 

Голова Державної податкової
адміністрації України
 

 
А. І. Брезвін
 

Голова Державного
казначейства України
 

 
С. І. Харченко
 

Міністр аграрної
політики України 

 
Ю. Ф. Мельник
 

Опрос