Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Изменения к Методике определения удельных производственно-технологических расходов природного газа во время его транспортировки газораспределительными сетями

Министерство топлива и энергетики
Приказ от 20.11.2007 № 558
действует с 18.12.2007

Зміни до Методики визначення питомих виробничо-технологічних витрат природного газу під час його транспортування газорозподільними мережами

1. У розділі 1:

1.1. Абзац перший викласти у такій редакції:

"Ця Методика, розроблена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 року N 786 "Про порядок нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів у суспільному виробництві", поширюється на газопостачальні та газорозподільні підприємства, а також на споживачів газу, комерційні вузли обліку газу яких розташовані на їх території, в частині обрахування витрат газу, які виникають на газопроводі та його елементах від місця входу газопроводу на територію споживача або від точки балансового розмежування до місця встановлення комерційного вузла обліку газу споживача";

1.2. Абзац третій викласти у такій редакції:

"Виробничо-технологічні витрати газу - це газ, що витрачається під час виконання комплексу робіт, пов'язаних з введенням в експлуатацію новозбудованих, реконструйованих або капітально відремонтованих об'єктів системи газопостачання та на опалення газорегуляторних пунктів та іншого газорегуляторного обладнання".

2. Абзац шостий розділу 3 викласти в такій редакції:

"До виробничо-технологічних витрат газу належать витрати газу під час врізування або підключення новозбудованих, або після капітального ремонту, або реконструйованих газопроводів, об'єктів системи газопостачання житлових та громадських будівель, промислових підприємств тощо, а також у разі виконання пусконалагоджувальних робіт на них та витрати газу на опалення газорегуляторних пунктів та іншого газорегуляторного обладнання".

3. Пункт 4.6 розділу 4 доповнити абзацом другим такого змісту:

"Обсяги витрат газу на опалення приміщень ГРП визначаються за показами лічильників, встановлених перед опалювальним приладом".

У зв'язку із цим абзаци другий та третій вважати відповідно третім та четвертим.

4. Пункт 4.6 розділу 4 доповнити новим абзацом такого змісту:

"У випадках, передбачених абзацом 3 цього пункту, розрахунок витрат газу здійснюється самостійно споживачем".

5. У пункті 5.5 розділу 5:

5.1. Формулу 1 викласти в такій редакції:

"формула 1:

QВит = QВит1 + QВит2 + QВит3 + QВит4 + QВит5, куб. м".

5.2. Після слів та цифр "QВит4пит.пр. - розрахунок витрати газу на продування обладнання ГРП після реконструкції та капітального ремонту виконується за формулою (5)" доповнити новим абзацом такого змісту:

"QВит5 - витрати газу на опалення приміщення ГРП, куб. м, визначаються за показами лічильника газу, встановленого перед опалювальним приладом".

 

Директор Департаменту з питань
нафтової, газової та нафтопереробної
промисловості
 

 
 
Л. Косянчук
 

Опрос