Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Главгосслужбы от 5 июля 1998 года N 24

Главное управление государственной службы Украины
Приказ от 09.11.2007 № 293
Утратил силу

Про внесення змін до наказу Головдержслужби від 5 липня 1998 року N 24

Наказ Головного управління державної служби України
від 9 листопада 2007 року N 293

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 листопада 2007 р. за N 1326/14593

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Національного агентства України з питань державної служби
 від 8 вересня 2011 року N 9)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 N 1151 "Про внесення змін до Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади" та з метою удосконалення процедури ведення особових справ державних службовців НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до методичних рекомендацій щодо застосування Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади, затверджених наказом Головдержслужби від 5 липня 1998 року N 24, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 14 липня 1998 року за N 453/2893 (зі змінами), що додаються.

2. Інформаційно-аналітичному управлінню (Дунаєв В. М.) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України опублікувати цей наказ у черговому номері журналу "Вісник державної служби України" та розмістити на внутрішньому та зовнішньому веб-сайтах Головдержслужби.

3. Департаменту персоналу державних органів та місцевого самоврядування (Піжук Ю. М.) разом з управлінням організаційної роботи, стратегічного планування, документообігу та контролю (Яцуба О. І.) після державної реєстрації наказу в Міністерстві юстиції України забезпечити його розсилання міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям, обласним, Київській і Севастопольській міським радам.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Головдержслужби Комаренка О. І.

 

Начальник
Головдержслужби
 

 
Т. Мотренко
 

 

ЗМІНИ
до методичних рекомендацій щодо застосування Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади

1. В абзаці другому пункту 2 слова "документа про освіту" замінити словами "документа про освіту, у тому числі про повну вищу освіту".

2. Абзац третій пункту 2 викласти в такій редакції:

"Сформована особова справа реєструється у книзі обліку руху особових справ (додаток 1) протягом тижня з дня призначення працівника на посаду. Після формування та реєстрації особової справи на паперових носіях працівник кадрової служби формує особову справу в електронній формі у порядку, визначеному Головдержслужбою".

3. Пункт третій доповнити абзацом 4 такого змісту:

"При формуванні особової справи в електронній формі документи, передбачені у розділах 1 та 2 Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.98 N 731 (зі змінами), крім особової картки (форма П-2ДС) та біографічної довідки, скануються, заносяться до комп'ютерної системи та засвідчуються цифровим підписом керівника кадрової служби у порядку, визначеному законодавством".

4. В абзаці четвертому пункту 4 слова "документів про освіту" замінити словами "документів про освіту, у тому числі про повну вищу освіту".

5. Пункт шостий доповнити абзацом 6 такого змісту:

"Зберігання особових справ у електронному вигляді здійснюється відповідно до вимог законодавства з питань захисту інформації. Порядок зберігання особових справ у електронній формі визначається Головдержслужбою за погодженням з Держспецзв'язку".

 

Начальник інформаційно-аналітичного
управління Головдержслужби України 

 
В. Дунаєв
 

Опрос