Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в приказ от 1 августа 2003 года N 94/5 "Об утверждении Примерного положения о порядке предоставления отделами регистрации актов гражданского состояния дополнительных платных услуг правового и технического характера гражданам и организациям"

Минюст
Приказ от 28.11.2007 № 1177/5
Утратил силу

Про внесення змін та доповнень до наказу від 1 серпня 2003 року N 94/5 "Про затвердження Примірного положення про порядок надання відділами реєстрації актів цивільного стану додаткових платних послуг правового та технічного характеру громадянам та організаціям"

Наказ Міністерства юстиції України
від 28 листопада 2007 року N 1177/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 листопада 2007 р. за N 1324/14591

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства юстиції України
 від 1 серпня 2003 року N 94/5
згідно з наказом Міністерства юстиції України
 від 27 грудня 2010 року N 3335/5)

З метою удосконалення у відділах реєстрації актів цивільного стану порядку обліку коштів, отриманих від надання відділами реєстрації актів цивільного стану додаткових платних послуг правового та технічного характеру, НАКАЗУЮ:

1. У назві наказу Міністерства юстиції України від 1 серпня 2003 року N 94/5 "Про затвердження Примірного положення про порядок надання відділами реєстрації актів цивільного стану додаткових платних послуг правового та технічного характеру громадянам та організаціям", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 1 серпня 2003 року за N 664/7985, назві Примірного положення про порядок надання відділами реєстрації актів цивільного стану додаткових платних послуг правового та технічного характеру громадянам та організаціям, затвердженого цим наказом (далі - Примірне положення), та далі за текстом слова "громадянам та організаціям" замінити словами "фізичним та юридичним особам".

2. У тексті Примірного положення слова "Головне управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласні, Київське та Севастопольське міські управління юстиції" замінити словами "Головне управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головні управління юстиції в областях, містах Києві та Севастополі" у відповідних відмінках.

3. У пункті 4 Примірного положення слова "Департаментом планово-фінансової діяльності та бухгалтерського обліку" замінити словами "Господарсько-фінансовим департаментом".

4. Пункт 6 Примірного положення доповнити реченням такого змісту: "Після оплати послуг квитанція надається заявником до відділу реєстрації актів цивільного стану, дані якої заносяться до Реєстру обліку наданих працівниками відділу реєстрації актів цивільного стану додаткових послуг правового і технічного характеру, форма якого наведена у додатку, після чого квитанція повертається заявнику".

5. Пункт 10 Примірного положення викласти у такій редакції: "10. За належну організацію надання додаткових платних послуг правового та технічного характеру, за правильність ведення обліку додаткових послуг правового і технічного характеру відповідальним є керівник відділу реєстрації актів цивільного стану згідно з чинним законодавством".

6. Доповнити Примірне положення додатком, що додається.

7. Директору Департаменту у справах цивільного стану громадян (Кунда В. В.), директору Господарсько-фінансового департаменту (Которобай С. В.) довести цей наказ до відома Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, мм. Києві та Севастополі.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра юстиції України Ємельянову І. І. та директора Департаменту у справах цивільного стану громадян Кунду В. В.

 

Міністр 

О. В. Лавринович 

 

Реєстр
обліку наданих працівниками відділу реєстрації актів цивільного стану додаткових послуг правового і технічного характеру

N
з/п 

Прізвище, ім'я, по батькові заявника 

Найменування та номер послуги відповідно до тарифів 

Сума сплачених коштів 

Дата здійснення платежу та назва установи банку 

Дата подання квитанції до відділу реєстрації актів цивільного стану 

Підпис заявника 

 

Директор Департаменту у справах
цивільного стану громадян
 

 
В. В. Кунда
 

Опрос