Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Условия и Правила осуществления предпринимательской деятельности по поставке электрической энергии по регулируемому тарифу

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 13.09.2007 № 1219
Утратил силу

Про внесення змін до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом

Постанова Національної комісії регулювання електроенергетики України
від 13 вересня 2007 року N 1219

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
5 жовтня 2007 р. за N 1144/14411

Постанова втратила чинність
(у зв'язку з втратою чинності
постановою Національної комісії з питань регулювання
 електроенергетики України від 13 червня 1996 року N 15/1
згідно з постановою Національної комісії,
 що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,
 від 29 серпня 2017 року N 1034)

Відповідно до Законів України "Про електроенергетику", "Про природні монополії" та Положення про Національну комісію регулювання електроенергетики України, затвердженого Указом Президента України від 14.03.95 N 213 (із змінами), Національна комісія регулювання електроенергетики України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Унести до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 N 15/1 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 08.08.96 за N 433/1458, такі зміни:

1.1 абзац другий пункту 2.6 викласти в такій редакції:

"Вимоги щодо здійснення ліцензіатом інших, крім ліцензованого, видів діяльності встановлюються НКРЕ. Ліцензіат зобов'язаний повідомити НКРЕ про здійснення інших видів діяльності та надати гарантії уникнення можливого ризику для ліцензованої діяльності";

1.2 пункт 2.8 викласти в такій редакції:

"2.8. Ліцензіат має право купувати електроенергію в її виробників, які не продають електричну енергію на Оптовому ринку електричної енергії відповідно до законодавства і розташовані на закріпленій території, за ціною, яка не може перевищувати затверджену постановою НКРЕ прогнозовану оптову ринкову ціну електричної енергії на відповідний розрахунковий місяць.

Ліцензіат не має права відмовити у купівлі електричної енергії, виробленої суб'єктом господарювання, який має у власності кваліфіковані когенераційні установки".

2. Управлінню ліцензування забезпечити подання цієї постанови на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

 

Голова Комісії 

С. Тітенко 

ПОГОДЖЕНО: 

  

В. о. Голови Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
К. О. Ващенко
 

Голова Антимонопольного
комітету України
 

 
О. О. Костусєв
 

В. о. Міністра палива та
енергетики України
 

 
В. Чупрун
 

Опрос