Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений и дополнений к Инструкции по составлению формы государственного статистического наблюдения N 11-ОЗ "Отчет о наличии и движении основных средств, амортизации (износе)"

Госкомстат
Приказ от 24.09.2007 № 358
Утратил силу

Про затвердження Змін та доповнень до Інструкції щодо складання форми державного статистичного спостереження N 11-ОЗ "Звіт про наявність та рух основних засобів, амортизацію (знос)"

Наказ Державного комітету статистики України
від 24 вересня 2007 року N 358

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
5 жовтня 2007 р. за N 1141/14408

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державного комітету
 статистики України від 27 серпня 2001 року N 365
 згідно з наказом Державної служби статистики України
 від 1 жовтня 2013 року N 291)

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження зі статистики основних засобів НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни та доповнення до Інструкції щодо складання форми державного статистичного спостереження N 11-ОЗ "Звіт про наявність та рух основних засобів, амортизацію (знос)" (далі - Інструкція зі змінами та доповненнями), затвердженої наказом Держкомстату України від 27.08.2001 N 365 (у редакції наказу Держкомстату від 08.08.2006 N 381), зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 10.09.2001 за N 799/5990, що додаються, та ввести їх у дію з 1 січня 2008 року.

2. Департаменту статистики виробництва (Овденко Л. М.) підготувати і передати адміністративно-господарському департаменту оригінал Інструкції зі змінами та доповненнями, затвердженими цим наказом, для виготовлення.

3. Адміністративно-господарському департаменту (Кобзар О. К.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та доставкою Інструкції зі змінами та доповненнями, затвердженими цим наказом, на адресу головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики в місті Севастополі.

4. Департаменту фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності (Кучіна І. Ю.) забезпечити фінансування робіт з виготовлення та доставки Інструкції зі змінами та доповненнями, затвердженими цим наказом.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Піщейка В. О.

 

Голова 

О. Г. Осауленко 

 

Зміни та доповнення до Інструкції щодо складання форми державного статистичного спостереження N 11-ОЗ "Звіт про наявність та рух основних засобів, амортизацію (знос)"

1. До "Загальних положень" внести такі зміни:

1.1. Абзац перший викласти в такій редакції: "Форма державного статистичного спостереження N 11-ОЗ "Звіт про наявність та рух основних засобів, амортизацію (знос)" заповнюється у тисячах гривень з одним десятковим знаком".

2. Абзац другий виключити. У зв'язку з цим абзаци третій - шостий уважати відповідно другим - п'ятим.

3. У розділі I "Наявність та рух основних засобів":

3.1. Перший абзац доповнити реченням: "До складу основних засобів не належать біологічні активи тваринництва та рослинництва, які пов'язані із сільськогосподарською діяльністю".

3.2. Абзац четвертий викласти у такій редакції: "У рядку 150 відображається вартість тварин, якщо вони використовуються в іншій діяльності, ніж сільськогосподарська".

3.3. Перше речення абзацу п'ятого викласти в такій редакції: "Вартість основних засобів у дорогах (вартість автомобільних доріг) відображається за кодом КВЕД 63.21.2".

4. У розділі II "Склад основних засобів" назву класифікаційної групи "Робоча і продуктивна худоба" замінити на "Тварини".

 

Директор департаменту
статистики виробництва
 

 
Л. М. Овденко
 

Опрос