Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Государственного департамента Украины по вопросам исполнения наказаний от 06.05.2000 N 84

Государственный департамент по вопросам исполнения наказаний
Приказ от 18.09.2007 № 250
Утратил силу

Про внесення змін до наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань від 06.05.2000 N 84

Наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань
від 18 вересня 2007 року N 250

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 вересня 2007 р. за N 1127/14394

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державного департаменту України
 з питань виконання покарань від 6 травня 2000 року N 84
 згідно з наказом Міністерства юстиції України
 від 27 липня 2012 року N 1118/5)

З метою приведення нормативно-правових актів Державного департаменту України з питань виконання покарань (далі - Департамент) у відповідність до Закону України "Про Державну кримінально-виконавчу службу України" НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Департаменту від 06.05.2000 N 84 "Про введення в дію норм забезпечення меблями, інвентарем і предметами господарчого призначення установ кримінально-виконавчої системи" (зі змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.05.2000 за N 310/4531 (далі - наказ), такі зміни:

1.1. У назві, преамбулі, підпунктах 1.5, 1.6 та 1.7 пункту 1 наказу слова "установ кримінально-виконавчої системи" замінити словами "кримінально-виконавчих установ, спеціальних виховних установ, слідчих ізоляторів та лікувально-трудових профілакторіїв Державної кримінально-виконавчої служби України".

1.2. Пункт 2 наказу викласти в такій редакції:

"2. Начальникам територіальних органів управління Департаменту, кримінально-виконавчих установ, спеціальних виховних установ, слідчих ізоляторів та лікувально-трудових профілакторіїв Державної кримінально-виконавчої служби України забезпечити дотримання норм, організацію експлуатації та тримання майна".

2. У назві Норми устаткування, реманенту та предметів господарчого майна для об'єктів комунально-побутового призначення установ кримінально-виконавчої системи, затвердженої цим наказом, слова "установ кримінально-виконавчої системи" замінити словами "кримінально-виконавчих установ, спеціальних виховних установ, слідчих ізоляторів та лікувально-трудових профілакторіїв Державної кримінально-виконавчої служби України".

3. У назві Номенклатури та строків експлуатації меблів, інвентарю і предметів господарчого призначення для оснащення внутрішніх приміщень житлових зон установ кримінально-виконавчої системи, затвердженої цим наказом, слова "установ кримінально-виконавчої системи" замінити словами "кримінально-виконавчих установ, спеціальних виховних установ, слідчих ізоляторів та лікувально-трудових профілакторіїв Державної кримінально-виконавчої служби України".

4. У назві Інструкції про порядок забезпечення, обліку та експлуатації меблів, інвентарю і предметів господарчого призначення установ кримінально-виконавчої системи, затвердженої цим наказом (далі - Інструкція), слова "установ кримінально-виконавчої системи" замінити словами "кримінально-виконавчих установ, спеціальних виховних установ, слідчих ізоляторів та лікувально-трудових профілакторіїв Державної кримінально-виконавчої служби України".

4.1. У тексті Інструкції:

в абзаці першому пункту 1 слово "установ" замінити словами "кримінально-виконавчих установ, спеціальних виховних установ, слідчих ізоляторів та лікувально-трудових профілакторіїв Державної кримінально-виконавчої служби України";

в абзаці другому пункту 1 та пункті 8 слова "начальником управління (відділу) Державного департаменту України з питань виконання покарань в Автономній Республіці Крим, області" замінити словами "начальником територіального органу управління Департаменту";

у пункті 2 слова "в органах та установах Державного департаменту України з питань виконання покарань" замінити словами "у територіальних органах управління Департаменту, кримінально-виконавчих установах, спеціальних виховних установах, слідчих ізоляторах та лікувально-трудових профілакторіях Державної кримінально-виконавчої служби України";

у пункті 7 слово "установи" замінити словами "кримінально-виконавчої установи, спеціальної виховної установи, слідчого ізолятора та лікувально-трудового профілакторію Державної кримінально-виконавчої служби України";

у пункті 9 слово "установа" в усіх відмінках замінити словами "кримінально-виконавча установа, спеціальна виховна установа, слідчий ізолятор та лікувально-трудовий профілакторій Державної кримінально-виконавчої служби України" у відповідних відмінках.

5. У додатку 1 до пункту 1 Інструкції слова "начальник відділу інтендантського та господарчого забезпечення" замінити словами "начальник відділу інтендантського та комунально-побутового забезпечення".

6. Управлінню ресурсного, побутового та комунально-експлуатаційного забезпечення Департаменту (Шепель О. Л.) подати цей наказ у встановленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Департаменту Височанського А. Ф.

8. Наказ оголосити персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

 

Голова 

В. В. Кощинець 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Перший заступник Міністра,
Головний державний санітарний
лікар України
 

 
 
С. П. Бережнов
 

Міністр юстиції України 

О. В. Лавринович 

Опрос