Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Требований к рейтингу финансовой надежности (устойчивости) страховщика-нерезидента, имеющего право осуществлять страховую деятельность в Украине

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение от 28.08.2007 № 7924
Утратил силу

Про затвердження Вимог до рейтингу фінансової надійності (стійкості) страховика-нерезидента, який має право здійснювати страхову діяльність в Україні

Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
від 28 серпня 2007 року N 7924

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
6 вересня 2007 р. за N 1033/14300

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг,
від 11 липня 2013 року N 2262)

Відповідно до Закону України від 16.11.2006 N 357-V "Про внесення змін до Закону України "Про страхування" та Закону України від 31.05.2007 N 1110-V "Про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про страхування" Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України ПОСТАНОВИЛА:

1. Затвердити Вимоги до рейтингу фінансової надійності (стійкості) страховика-нерезидента, який має право здійснювати страхову діяльність в Україні (додаються).

2. Департаменту державного регулювання та розвитку ринків фінансових послуг разом з Юридичним департаментом забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника забезпечити опублікування цього розпорядження в засобах масової інформації після його державної реєстрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Комісії - директора Департаменту страхового нагляду.

5. Пункт 1 цього розпорядження набирає чинності з дня вступу України до Світової організації торгівлі.

 

Голова Комісії 

В. Альошин 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Перший заступник Міністра
економіки України
 

 
С. Романюк
 

В. о. Голови Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
К. Ващенко
 

Голова Державного комітету
фінансового моніторингу
України
 

 
 
С. Гуржій
 

 

 

ВИМОГИ
до рейтингу фінансової надійності (стійкості) страховика-нерезидента, який має право здійснювати страхову діяльність в Україні

1. При здійсненні страховиком-нерезидентом страхової діяльності в Україні на підставі частини другої статті 2 Закону України "Про страхування" рейтинг фінансової надійності (стійкості) такого страховика-нерезидента на день укладення відповідного договору повинен відповідати рівню, не нижчому від високої надійності за класифікацією таких міжнародних рейтингових агентств:

"А.М. Best" (США) - "В+";

"Moody's Investors Service" (США) - "Ваа";

"Standard & Poor's" (США) - "ВВВ";

"Fitch Ratings" (Великобританія) - "ВВВ".

2. Рейтинг фінансової надійності (стійкості) страховика-нерезидента визнається в Україні у разі його оприлюднення у бюлетенях міжнародних рейтингових агентств, зазначених у пункті 1 цих Вимог, або розміщення на офіційних веб-сайтах відповідних агентств в Інтернеті.

3. Якщо під час дії договору рейтинг страховика-нерезидента знизився, то до закінчення строку договору його рейтинг вважається таким, як і на день укладення цього договору.

У разі внесення змін або продовження строку (пролонгації) договору враховується рейтинг страховика-нерезидента, установлений на день такого продовження (внесення змін).

 

Перший заступник Голови 

А. Литвин 

Опрос