Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке предоставления единовременной денежной помощи лицам, освобожденным из мест отбывания наказания

Государственный департамент по вопросам исполнения наказаний
Положение, Приказ от 30.05.2007 № 134
Утратил силу

Про затвердження Положення про порядок надання одноразової грошової допомоги особам, звільненим з місць відбування покарання

Наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань
від 30 травня 2007 року N 134

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 червня 2007 р. за N 672/13939

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державного департаменту України з питань виконання покарань
 від 7 грудня 2009 року N 289

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
від 12 березня 2012 року N 394/5)

Відповідно до частини другої статті 157 Кримінально-виконавчого кодексу України та з метою визначення порядку й умов виплати одноразової грошової допомоги особам, звільненим з місць відбування покарання, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про порядок надання одноразової грошової допомоги особам, звільненим з місць відбування покарання (далі - Положення), що додається.

2. Начальникам структурних підрозділів центрального апарату Державного департаменту України з питань виконання покарань (далі - Департамент), його територіальних органів управління, установ виконання покарань, слідчих ізоляторів організувати вивчення цього Положення з персоналом та забезпечити неухильне виконання його вимог.

3. Відділу правового забезпечення та претензійної роботи Департаменту (Різаненко В. М.) подати цей наказ у встановленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Департаменту Височанського А. Ф.

 

Голова 

В. В. Кощинець 

 

Положення
про порядок надання одноразової грошової допомоги особам, звільненим з місць відбування покарання

1. Загальні положення

1. Це Положення визначає порядок виплати одноразової грошової допомоги особам, що звільняються з місць відбування покарання, можливість надання якої визначено Кримінально-виконавчим кодексом України, за рахунок коштів Державного бюджету України, передбачених на утримання Державної кримінально-виконавчої служби України.

2. Норми цього Положення застосовуються установами виконання покарань, слідчими ізоляторами Державної кримінально-виконавчої служби України (далі - установи).

(пункт 2 розділу 1 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Державного департаменту України з питань виконання покарань
 від 07.12.2009 р. N 289)

2. Умови та порядок надання одноразової грошової допомоги

1. Особам, звільненим від відбування покарання, яким для прибуття до місця проживання або роботи необхідно до 24 годин часу і на особових рахунках яких немає грошових коштів у сумі, що дорівнює одній нормі добових, що відшкодовуються відрядженим в межах України, надається одноразова грошова допомога в розмірі, що складає різницю між однією нормою добових і сумою залишку коштів на особовому рахунку звільненого після передбачених законодавством утримань.

2. Особам, звільненим від відбування покарання, яким для прибуття до місця проживання або роботи необхідно більше ніж 24 години часу і на особових рахунках яких немає грошових коштів у сумі, що дорівнює двом нормам добових, що відшкодовуються відрядженим в межах України, надається одноразова грошова допомога в розмірі, що складає різницю між двома нормами добових і сумою залишку коштів на особовому рахунку звільненого після передбачених законодавством утримань.

3. Зазначена допомога надається на підставі заяви звільненого за рахунок коштів загального та спеціального фондів Державного бюджету України (КЕКВ 1343).

4. У випадку, якщо на особовому рахунку звільненого відсутні грошові кошти, йому виплачується одноразова грошова допомога у сумі відповідно однієї або двох норм добових, в залежності від часу, необхідного для прибуття до місця проживання або роботи.

5. При визначенні часу, необхідного для прибуття до місця проживання або роботи звільненого, враховується час звільнення, час відправлення транспортного засобу з місцевості, де відбував покарання звільнений, відстань до місця проживання або роботи в межах України.

Засудженим іноземцям одноразова грошова допомога видається з урахуванням найближчої відстані до дипломатичних представництв і консульських установ своїх держав в Україні або до найближчого пункту перетину державного кордону України. Особам без громадянства, а також громадянам держав, що не мають дипломатичних представництв або консульських установ в Україні, - до дипломатичного представництва держави, яка взяла на себе охорону їхніх інтересів, або до найближчого пункту перетину державного кордону України.

6. Одноразова грошова допомога видається звільненим у день звільнення. Персонал бухгалтерії установи в довідці про звільнення робить відповідні записи про видану суму одноразової грошової допомоги.

 

Начальник управління
бухгалтерського обліку та
звітності Державного департаменту
України з питань виконання покарань
 

 
 
 
В. М. Титаренко
 

Опрос