Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Порядку ведения реестра аудиторов, которые могут проводить аудиторские проверки финансовых учреждений

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение от 08.05.2007 № 7270
Утратил силу

Про затвердження Змін до Порядку ведення реєстру аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ

Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
від 8 травня 2007 року N 7270

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 травня 2007 р. за N 536/13803

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг,
від 26 лютого 2013 року N 640)

Відповідно до підпункту 6 пункту 4 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого Указом Президента України від 4 квітня 2003 року N 292, та з метою вдосконалення порядку ведення реєстру аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України ПОСТАНОВИЛА:

1. Затвердити Зміни до Порядку ведення реєстру аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 19 лютого 2004 року N 86, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 квітня 2004 року за N 489/9088 (у редакції розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 24 червня 2005 року N 4239), що додаються.

2. Департаменту державного регулювання та розвитку ринків фінансових послуг разом з Юридичним департаментом забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника забезпечити опублікування цього розпорядження у засобах масової інформації після його державної реєстрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника Голови відповідно до розподілу обов'язків.

 

Голова Комісії 

В. Альошин 

ПОГОДЖЕНО: 

  

В. о. Голови Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
К. Ващенко
 

 

 

ЗМІНИ
до Порядку ведення реєстру аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ

1. Пункт 2.4 розділу II викласти в такій редакції:

"2.4. Рішення щодо внесення до Реєстру, про продовження строку дії Свідоцтва, щодо видачі дубліката Свідоцтва, про виключення аудитора з Реєстру приймаються директором Департаменту державного регулювання та розвитку ринків фінансових послуг (далі - директор Департаменту) та підлягають схваленню розпорядженням Держфінпослуг як колегіального органу.

Рішення про внесення змін до Реєстру приймається директором Департаменту та не підлягає схваленню розпорядженням Держфінпослуг".

2. Розділ V доповнити пунктами 5.3 - 5.5 такого змісту:

"5.3. У разі внесення змін до Реєстру, пов'язаних зі зміною прізвища, імені або по батькові заявника, разом з документами, визначеними пунктом 5.2 цього Порядку, заявник надає оригінал виданого йому Свідоцтва.

5.4. У разі внесення змін до Реєстру, пов'язаних зі зміною прізвища, імені або по батькові заявника, директор Департаменту приймає рішення про визнання недійсним Свідоцтва, що містить дані, які втратили достовірність, та видачу нового Свідоцтва замість визнаного недійсним.

5.5. Після прийняття рішення про внесення змін до Реєстру відповідно до цього Порядку Держфінпослуг уносить відповідні зміни до Реєстру протягом десяти робочих днів".

 

Член Комісії - директор департаменту
державного регулювання та розвитку
ринків фінансових послуг
 

 
 
М. П. Русинський
 

Опрос