Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Квалификационные требования к предприятиям - исполнителям государственного заказа на изготовление, поставку и ремонт технических и других средств реабилитации, изготовленных по индивидуальному заказу, всех форм собственности

Минтруда
Приказ от 12.03.2007 № 97
Утратил силу

Кваліфікаційні вимоги до підприємств - виконавців державного замовлення на виготовлення, поставку та ремонт технічних та інших засобів реабілітації, виготовлених за індивідуальним замовленням, усіх форм власності

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства праці та соціальної політики України
 від 23 квітня 2008 року N 220)

1. Наявність приміщень для виробництва технічних та інших засобів реабілітації, виготовлених за індивідуальним замовленням (протезно-ортопедичних виробів, ортопедичного взуття, засобів пересування), та для надання послуг з ремонту таких засобів.

2. Наявність кваліфікованих спеціалістів.

3. Наявність спеціального матеріально-технічного оснащення, уключаючи технологічне обладнання і спеціальні інструменти, передбачені технічною та технологічною документацією.

4. Наявність нормативно-технічної та технологічної документації, затвердженої у встановленому порядку, що регламентує виготовлення заявлених видів технічних та інших засобів реабілітації.

5. Наявність стаціонарних відділень первинного та складного протезування підприємства - виконавця державного замовлення, що підтверджується копією статуту підприємства, в іншому випадку - наявність договору про співпрацю зі стаціонарними відділеннями лікувально-профілактичних закладів Міністерства охорони здоров'я України або казенними та державними протезно-ортопедичними підприємствами, у складі яких діють стаціонари первинного та складного протезування (обов'язкова вимога для підприємств - виконавців державного замовлення на виготовлення та поставку протезів).

6. Надання довідки з податкової інспекції про відсутність заборгованості зі сплати податків, передбачених законодавством України.

 

Директор департаменту
у справах інвалідів
 

 
І. Тарабукіна
 

Опрос