Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка предоставления заключений относительно расчетов экономически обоснованных плановых расходов на услуги по централизованному водоснабжению и водоотводу, производству, транспортировке, поставке тепловой энергии, услуги по централизованному отоплению и поставке горячей воды, услуги по вывозу бытовых отходов, а также технического обслуживания лифтов

Министерство экономики Украины (3)
Порядок, Приказ от 07.03.2007 № 67
Утратил силу

Про затвердження Порядку надання висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування, постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, послуги з вивезення побутових відходів, а також технічного обслуговування ліфтів

Наказ Міністерства економіки України
від 7 березня 2007 року N 67

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 березня 2007 р. за N 222/13489

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
від 14 серпня 2013 року N 967)

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 27.02.2007 N 297 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок надання висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування, постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, послуги з вивезення побутових відходів, а також технічного обслуговування ліфтів (додається).

2. Начальнику Державної інспекції з контролю за цінами Козленку А. М. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

Міністр 

В. Макуха 

ПОГОДЖЕНО: 

  

В. о. Голови Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
К. О. Ващенко
 

 

ПОРЯДОК
надання висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування, постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, послуги з вивезення побутових відходів, а також технічного обслуговування ліфтів

1. Цей Порядок установлює процедуру надання Державною інспекцією з контролю за цінами або територіальними органами Державної інспекції з контролю за цінами висновків, що подаються до розгляду відповідному вповноваженому органу із затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, виробництва, транспортування, постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, послуги з вивезення побутових відходів, технічного обслуговування ліфтів (далі - житлово-комунальні послуги) в установленому законодавством порядку.

Відповідно до вимог цього Порядку висновки надаються територіальними органами Державної інспекції з контролю за цінами.

Висновки можуть надаватися Державною інспекцією з контролю за цінами за дорученням Мінекономіки України або Кабінету Міністрів України.

2. Для отримання висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат на житлово-комунальні послуги суб'єкти господарювання незалежно від форм власності, які виконують/виробляють житлово-комунальні послуги (далі - виконавці/виробники), проводять економічний аналіз фактичних витрат на виробництво житлово-комунальних послуг щодо їх відповідності економічно обґрунтованому рівню витрат та розміру тарифів, що діють.

Під час проведення економічного аналізу досліджується відповідність фактичних якісних та кількісних показників, що характеризують виробництво житлово-комунальних послуг, нормативним показникам, а також вартісних показників (за визначеними в установленому порядку статтями витрат) - економічно обґрунтованим витратам.

3. Звернення виконавців/виробників до вповноваженого органу щодо перегляду тарифів подається за наявності висновків Державної інспекції з контролю за цінами або територіального органу Державної інспекції з контролю за цінами щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат на виробництво житлово-комунальних послуг.

4. Для надання висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат на виробництво житлово-комунальних послуг виконавці/виробники подають до Державної інспекції з контролю за цінами або територіального органу Державної інспекції з контролю за цінами письмове звернення та документи за таким переліком:

лист щодо обґрунтування необхідності зміни тарифів разом з економічним аналізом фактичних витрат на житлово-комунальні послуги;

річний план виробництва житлово-комунальних послуг на підставі фактичного та прогнозованого обсягу надання послуг з урахуванням техніко-економічних факторів;

стандарти, нормативи, норми, технологічні регламенти щодо виробництва житлово-комунальних послуг;

розрахунок планових витрат з операційної діяльності виробництва житлово-комунальних послуг з техніко-економічним обґрунтуванням статей витрат;

розрахунок планових адміністративних витрат, витрат на збут та інших операційних витрат з техніко-економічним обґрунтуванням статей витрат;

розрахунок планових фінансових витрат, пов'язаних з основною діяльністю;

копії договорів із організаціями, підприємствами, іншими суб'єктами господарювання, укладених для забезпечення основної діяльності;

розрахунок витрат, пов'язаних із сплатою податку на прибуток.

Документи, що подаються Державній інспекції з контролю за цінами або територіальним органам Державної інспекції з контролю за цінами, повинні бути підписані керівником суб'єкта господарювання та завірені в установленому законодавством порядку.

5. Підставами для відмови Державною інспекцією з контролю за цінами або територіальними органами Державної інспекції з контролю за цінами в наданні висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат на виробництво житлово-комунальних послуг є неподання виконавцями/виробниками документів або подання неповного пакета документів, визначених у пункті 4 цього Порядку.

6. Державна інспекція з контролю за цінами або територіальні органи Державної інспекції з контролю за цінами розглядають прийняті документи та надають письмові висновки щодо розрахунків економічного обґрунтування планових витрат на виробництво житлово-комунальних послуг протягом 10 робочих днів.

Висновки Державної інспекції з контролю за цінами підписуються начальником Державної інспекції з контролю за цінами або його заступниками.

Висновки територіальних органів Державної інспекції з контролю за цінами підписуються начальниками територіальних органів Державної інспекції з контролю за цінами або їх заступниками.

7. У разі незгоди суб'єкта господарювання з висновком територіального органу Державної інспекції з контролю за цінами він може оскаржити його в Державній інспекції з контролю за цінами або в судовому порядку.

 

Начальник Державної інспекції
з контролю за цінами
 

 
А. Козленко
 

Опрос