Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к приказу Государственного департамента Украины по вопросам исполнения наказаний от 10.11.2003 N 212

Государственный департамент по вопросам исполнения наказаний
Приказ от 26.02.2007 № 30
Утратил силу

Про затвердження Змін до наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань від 10.11.2003 N 212

Наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань
від 26 лютого 2007 року N 30

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
7 березня 2007 р. за N 203/13470

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державного департаменту України з питань виконання покарань
 від 10 листопада 2003 року N 212

згідно з наказом Міністерства юстиції України 
від 10 лютого 2012 року N 233/5)

У зв'язку з прийняттям Закону України "Про Державну кримінально-виконавчу службу України" та з метою приведення відомчих нормативно-правових актів у відповідність до законодавства НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань від 10.11.2003 N 212 "Про норми витрат мила та мийних засобів для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах і лікувально-трудових профілакторіях, курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників кримінально-виконавчої системи", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.01.2004 за N 19/8618 (додаються).

2. Управлінню ресурсного, побутового та комунально-експлуатаційного забезпечення Державного департаменту України з питань виконання покарань (Шепель О. Л.) подати цей наказ у встановленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Наказ оголосити персоналу Державної кримінально-виконавчої служби.

 

Голова 

В. В. Кощинець 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Головний державний
санітарний лікар України,
перший заступник Міністра
 

 
 
С. П. Бережнов
 

 

ЗМІНИ
до наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань від 10.11.2003 N 212 "Про норми витрат мила та мийних засобів для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах і лікувально-трудових профілакторіях, курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників кримінально-виконавчої системи", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.01.2004 за N 19/8618

1. У наказі Державного департаменту України з питань виконання покарань від 10.11.2003 N 212 "Про норми витрат мила та мийних засобів для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах і лікувально-трудових профілакторіях, курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників кримінально-виконавчої системи", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.01.2004 за N 19/8618 (далі - Наказ):

- у назві, преамбулі, абзацах третьому та четвертому пункту 1 слова "кримінально-виконавчої системи" замінити словами "Державної кримінально-виконавчої служби";

- в абзаці другому пункту 1 слова "установах кримінально-виконавчої системи" замінити словами "установах виконання покарань, слідчих ізоляторах та лікувально-трудових профілакторіях".

2. У назві та тексті Норми витрат мила на туалетні, санітарно-гігієнічні потреби і миття в лазні для осіб, які тримаються в установах кримінально-виконавчої системи, затвердженій Наказом, слова "установах кримінально-виконавчої системи" замінити словами "установах виконання покарань, слідчих ізоляторах та лікувально-трудових профілакторіях".

3. У Нормі витрат мила на туалетні, санітарно-гігієнічні потреби і миття в лазні для курсантів і слухачів навчальних закладів, осіб рядового і молодшого начальницького складу та працівників кримінально-виконавчої системи, затвердженій Наказом, зареєстрованій у Міністерстві юстиції України 10.01.2004 за N 20/8619:

- у назві слова "кримінально-виконавчої системи" замінити словами "Державної кримінально-виконавчої служби";

- у рядку 3 таблиці слова "лікувальних закладах кримінально-виконавчої системи" замінити словами "закладах охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби".

4. У назві та тексті Норми витрат мийних засобів на прання речового майна та постільних речей для осіб, які тримаються в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах і лікувально-трудових профілакторіях, та курсантів і слухачів навчальних закладів кримінально-виконавчої системи, затвердженій Наказом, зареєстрованій у Міністерстві юстиції України 10.01.2004 за N 21/8620, слова "кримінально-виконавчої системи" замінити словами "Державної кримінально-виконавчої служби".

 

Начальник управління
ресурсного, побутового та
комунально-експлуатаційного забезпечення
 

 
 
О. Л. Шепель
 

Опрос