Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Перечень и тарифы услуг по регистрации учреждений банков, предоставлению лицензий (разрешений) на осуществление банковских операций, операций с валютными ценностями и других услуг, предоставляемых Национальным банком Украины и его территориальными управлениями

Национальный банк
Постановление от 09.02.2007 № 39
действует с 09.03.2007

Про внесення змін до Переліку і тарифів послуг з реєстрації установ банків, надання ліцензій (дозволів) на здійснення банківських операцій, операцій з валютними цінностями та інших послуг, що надаються Національним банком України та його територіальними управліннями

Постанова Правління Національного банку України
від 9 лютого 2007 року N 39

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 лютого 2007 р. за N 165/13432

Відповідно до статей 7, 15, 42 Закону України "Про Національний банк України" та у зв'язку з потребою приведення переліку і тарифів послуг, що надаються Національним банком України та його територіальними управліннями, у відповідність до Закону України від 16.11.2006 N 358-V "Про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність", згідно з яким визначено новий порядок відкриття відокремлених структурних підрозділів банків, Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Унести до Переліку і тарифів послуг з реєстрації установ банків, надання ліцензій (дозволів) на здійснення банківських операцій, операцій з валютними цінностями та інших послуг, що надаються Національним банком України та його територіальними управліннями, затверджених постановою Правління Національного банку України від 12.08.2003 N 333 (у редакції постанови Правління Національного банку України від 19.03.2004 N 120) і зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 10.09.2003 за N 787/8108, такі зміни:

1.1. Послуги під номерами 6, 7, 8, 15, 17, 20, 21, 22 і 33 виключити.

1.2. У колонці "Найменування послуг":

послугу під номером 9 викласти в такій редакції:

"Зміни до статуту банку, що пов'язані зі зміною найменування банку, його місцезнаходження (назви міста, вулиці тощо) без фактичного переміщення банку";

послугу під номером 14 викласти в такій редакції:

"Включення відомостей про філію/відділення банку до Державного реєстру банків";

послугу під номером 16 викласти в такій редакції:

"Включення відомостей про представництво банку до Державного реєстру банків";

послугу під номером 18 викласти в такій редакції:

"Акредитація представництва іноземного банку на території України";

послугу під номером 60 викласти в такій редакції:

"Сертифікація тимчасового адміністратора або ліквідатора банку (за кожне проходження сертифікації)";

послугу під номером 61 викласти в такій редакції:

"Продовження терміну чинності сертифіката Національного банку України на право здійснення тимчасової адміністрації або ліквідації банку";

послугу під номером 62 викласти в такій редакції:

"Видача дубліката в разі втрати (значного пошкодження) тимчасовим адміністратором або ліквідатором банку сертифіката Національного банку України на право здійснення тимчасової адміністрації або ліквідації банку, термін чинності якого не закінчився".

1.3. Послугу під номером 19 викласти в такій редакції:

"19. 

Акредитація філії іноземного банку на території України 

5100 грн.". 

2. Департаменту методології банківського регулювання та нагляду після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома департаментів і територіальних управлінь Національного банку України, а також банків для використання в роботі.

3. Постанова набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

4. Відповідальність за виконання цієї постанови покласти на керівників територіальних управлінь Національного банку України.

5. Контроль за дотриманням вимог цієї постанови покласти на Департамент реєстрації та ліцензування банків (О. І. Пархоменко), Фінансовий департамент (О. М. Кандибка) і Департамент аудиту (Б. В. Лукасевич).

 

В. о. Голови 

А. В. Шаповалов 

Опрос