Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Порядку обслуживания государственного бюджета по расходам

Государственное казначейство Украины
Приказ от 15.02.2007 № 45
Утратил силу

Про затвердження Змін до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками

Наказ Державного казначейства України
Міністерства фінансів України
від 15 лютого 2007 року N 45

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 лютого 2007 р. за N 153/13420

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державного казначейства України
від 25 травня 2004 року N 89

згідно з наказом Міністерства фінансів України 
від 30 вересня 2011 року N 1223)

Відповідно до статті 48 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2005 N 1232 "Питання Державного казначейства України", наказу Міністерства фінансів України від 27.12.2001 N 604 "Про бюджетну класифікацію та її запровадження" та з метою удосконалення Порядку обслуговування державного бюджету за видатками НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками, затвердженого наказом Державного казначейства України від 25.05.2004 N 89, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.06.2004 за N 716/9315, що додаються.

2. Цей наказ набирає чинності через десять днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

3. Департаменту інформаційних технологій (Ніколаєв О. Б.) забезпечити Державне казначейство України та його територіальні органи відповідними програмними засобами.

4. Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності (Сушко Н. І.) та Юридичному управлінню (Зіневич О. Л.) забезпечити подання на державну реєстрацію цього наказу до Міністерства юстиції України.

5. Головним розпорядникам бюджетних коштів довести цей наказ до відома підпорядкованих установ, а органам Державного казначейства України - до установ, що ними обслуговуються.

6. Управлінню організації діловодства та контролю виконавської дисципліни (Ливун С. В.) довести вимоги цього наказу до відома та керівництва в роботі Головним управлінням Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державного казначейства України відповідно до розподілу обов'язків.

 

Голова 

С. І. Харченко 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Заступник Міністра
фінансів України
 

 
А. І. Мярковський
 

 

ЗМІНИ
до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками

1. У пункті 10.1:

1.1. Абзац третій підпункту 10.1.7 викласти в такій редакції:

"На підставі письмового звернення головного розпорядника бюджетних коштів розподіли відкритих асигнувань може складати Державне казначейство України. У цьому випадку замість підписів керівника та головного бухгалтера ставиться відмітка "Сформовано ДКУ: виконавець ___________".

1.2. Підпункт 10.1.8 доповнити абзацом п'ятим такого змісту:

"Згідно з умовами договору на розрахунково-касове обслуговування уповноваженого органу Управління може складати платіжні документи на перерахування сум міжбюджетних трансфертів на рахунки для обліку надходжень місцевих бюджетів".

 

Директор Департаменту
методології з обслуговування
бюджетів, бухгалтерського
обліку та звітності
 

 
 
 
Н. І. Сушко
 

Опрос