Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке взаимодействия между Государственной службой специальной связи и защиты информации Украины и Службой безопасности Украины при пересылке материалов личных дел лиц рядового и начальствующего состава, военнослужащих, государственных служащих и работников

Администрация Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины
Порядок, Приказ от 31.01.2007 № 9/89
действует с 21.02.2007

Про порядок взаємодії між Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України і Службою безпеки України при пересиланні матеріалів особових справ осіб рядового і начальницького складу, військовослужбовців, державних службовців і працівників

Наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України,
Служби безпеки України
від 31 січня 2007 року N 9/89

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 лютого 2007 р. за N 113/13380

Відповідно до вимог Закону України "Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України" та Закону України "Про Службу безпеки України", з метою організації взаємодії та впорядкування пересилання матеріалів особових справ осіб рядового і начальницького складу, військовослужбовців, державних службовців і працівників між Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України та Службою безпеки України наказуємо:

1. Затвердити Порядок взаємодії між Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України і Службою безпеки України при пересиланні матеріалів особових справ осіб рядового і начальницького складу, військовослужбовців, державних службовців і працівників (додається).

2. Департаменту кадрового забезпечення Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в установленому порядку забезпечити подання наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на перших заступників Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України і Голови Служби безпеки України.

4. З наказом ознайомити особовий склад Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України і Служби безпеки України в частині, що стосується.

 

Голова Державної служби
спеціального зв'язку та
захисту інформації України
 

 
 
Ю. Б. Чеботаренко
 

Т. в. о. Голови
Служби безпеки України
 

 
В. О. Наливайченко
 

 

Порядок взаємодії між Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України і Службою безпеки України при пересиланні матеріалів особових справ осіб рядового і начальницького складу, військовослужбовців, державних службовців і працівників

1. Надати право начальнику Департаменту кадрового забезпечення Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України і його заступникам, начальнику Управління роботи з особовим складом Служби безпеки України та його першому заступнику прийняття рішень про пересилання матеріалів особових справ осіб рядового і начальницького складу, військовослужбовців, державних службовців і працівників між Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України і Службою безпеки України.

2. Установити, що:

відправлення матеріалів особової справи особи рядового або начальницького складу, військовослужбовця, державного службовця чи працівника з одного державного органу до іншого здійснюється на підставі відповідних наказів щодо переведення цих осіб для подальшого проходження служби або прийняття на роботу в порядку переведення за умови отримання письмового витягу з наказу;

передача матеріалів особової справи особи рядового або начальницького складу, військовослужбовця, державного службовця, працівника, який розглядається як кандидат на переведення для подальшого проходження служби або прийняття на роботу з одного державного органу до іншого, для ознайомлення здійснюється за наявності мотивованого письмового запиту, що підписаний посадовою особою, зазначеною у пункті 1, з обов'язковим поверненням таких особових справ протягом одного місяця.

3. Здійснювати відправку особових справ осіб рядового і начальницького складу, військовослужбовців, державних службовців і працівників без матеріалів спеціальної перевірки, зі складанням відповідної довідки про наявність форми допуску до державної таємниці, з обов'язковим внесенням даних про останнє переміщення, застосування дисциплінарної практики, наявність пільгового обчислення вислуги років.

 

Т. в. о. начальника Департаменту
кадрового забезпечення Державної
служби спеціального зв'язку
та захисту інформації України
полковник Держспецзв'язку
 

 
 
 
 
П. П. Степанюк
 

Т. в. о. начальника Управління
роботи з особовим складом
Служби безпеки України
полковник
 

 
 
 
В. П. Фетісов
 

Опрос