Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении "Карточки регистрации субъекта первичного финансового мониторинга - банка (обособленного подразделения) и ответственных лиц" и Инструкции по ее заполнению и представлению [СОДЕРЖАНИЕ]

Государственный комитет финансового мониторинга
Форма, Приказ, Инструкция от 19.12.2006 № 259
Утратил силу

Про затвердження "Картки реєстрації суб'єкта первинного фінансового моніторингу - банку (відокремленого підрозділу) і відповідальних осіб" та Інструкції щодо її заповнення і подання

Наказ Державного комітету фінансового моніторингу України
від 19 грудня 2006 року N 259

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
1 лютого 2007 р. за N 86/13353

Зміст

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України
від 22 лютого 2012 року N 247)

1. Наказ Державного комітету фінансового моніторингу України "Про затвердження "Картки реєстрації суб'єкта первинного фінансового моніторингу - банку (відокремленого підрозділу) і відповідальних осіб" та Інструкції щодо її заповнення і подання" від 19 грудня 2006 року N 259.

- Картка реєстрації суб'єкта первинного фінансового моніторингу - банку (відокремленого підрозділу) і відповідальних осіб.

2. Склад реквізитів та структура файла-повідомлення (тип U) про реєстрацію суб'єкта первинного фінансового моніторингу - банку (відокремленого підрозділу) та відповідальних осіб.

3. Склад реквізитів та структура файла-квитанції (тип V) про результати обробки файла-повідомлення про реєстрацію суб'єкта первинного фінансового моніторингу - банку (відокремленого підрозділу) та відповідальних осіб.

4. Інструкція щодо заповнення "Картки реєстрації суб'єкта первинного фінансового моніторингу - банку (відокремленого підрозділу) і відповідальних осіб" та порядку її подання до Держфінмоніторингу України.

____________

Опрос