Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Госкомстата Украины от 22.02.2001 N 102 "Об утверждении Инструкции по составлению государственного статистического наблюдения по форме N 2-вод "Отчет о наличии собственных морских и речных судов, грузовых и пассажирских причалов-набережных (годовая)"

Госкомстат
Приказ от 27.11.2006 № 551
Утратил силу

Про внесення змін до наказу Держкомстату України від 22.02.2001 N 102 "Про затвердження Інструкції щодо складання державного статистичного спостереження за формою N 2-вод "Звіт про наявність власних морських і річкових суден, вантажних та пасажирських причалів-набережних (річна)"

Наказ Державного комітету статистики України
від 27 листопада 2006 року N 551

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
7 грудня 2006 р. за N 1280/13154

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державного комітету статистики України
 від 22 лютого 2001 року N 102
згідно з
 наказом Державної служби статистики України
 від 13 лютого 2015 року N 47)

Відповідно до статті 14 Закону України "Про державну статистику", з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики водного транспорту НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Держкомстату України від 22.02.2001 N 102 "Про затвердження Інструкції щодо складання державного статистичного спостереження за формою N 2-вод "Звіт про наявність власних морських і річкових суден, вантажних та пасажирських причалів-набережних (річна)", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.03.2001 за N 221/5412 (зі змінами), такі зміни:

1.1. У назві та пункті 1 наказу слово "річна" виключити.

1.2. В Інструкції:

- у назві Інструкції та абзаці першому пункту 1 слово "річна" виключити;

- в абзаці першому пункту 4.1 слова "один раз на рік" та в пункті 5 слово "річна" замінити словами "один раз у три роки" відповідно.

2. Зміни, затверджені цим наказом, увести у дію зі звіту за 2008 рік.

3. Департаменту фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності (Кучіна І. Ю.) забезпечити фінансування послуг щодо виготовлення та доставки бланків Інструкції з урахуванням змін, затверджених цим наказом.

4. Адміністративно-господарському департаменту (Царський В. І.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та доставкою бланків Інструкції з урахуванням змін, затверджених цим наказом, на адресу головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики в місті Севастополі.

5. Начальникам головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики в місті Севастополі довести зміни до Інструкції, затверджені цим наказом, до відома підприємств, установ і організацій - юридичних осіб усіх форм власності та видів економічної діяльності, які мають на балансі морські та річкові судна, крім малих, вантажні та пасажирські причали-набережні.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.

 

Голова 

О. Г. Осауленко 

ПОГОДЖЕНО: 

 

Міністр транспорту
та зв'язку України
 

 
М. М. Рудьковський
 

Опрос