Идет загрузка документа (12 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к некоторым перечням и тарифам операций (услуг), осуществляемых Национальным банком Украины, его территориальными управлениями и структурными единицами по операциям (услугам), связанным с деятельностью клиентов и банков - корреспондентов Национального банка Украины

Национальный банк
Постановление от 13.11.2006 № 431
редакция действует с 16.06.2017

Про затвердження Змін до деяких переліків і тарифів операцій (послуг), що здійснюються Національним банком України, його територіальними управліннями та структурними одиницями за операціями (послугами), пов'язаними з діяльністю клієнтів і банків - кореспондентів Національного банку України

Постанова Правління Національного банку України
від 13 листопада 2006 року N 431

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
1 грудня 2006 р. за N 1256/13130

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Правління Національного банку України
 від 15 червня 2017 року N 53

Відповідно до статей 6, 7, 15, 42 Закону України "Про Національний банк України" та до вимог Інструкції про міжбанківський переказ коштів в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 16.08.2006 N 320 і зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 06.09.2006 за N 1035/12909, яка забезпечує правову підставу щодо введення в промислову експлуатацію системи електронних платежів Національного банку України нового покоління, Правління Національного банку України постановляє:

1. Затвердити Зміни до таких переліків і тарифів операцій (послуг), затверджених постановою Правління Національного банку України від 12.08.2003 N 333 "Про затвердження переліків і тарифів операцій (послуг), що здійснюються Національним банком України, його територіальними управліннями та структурними одиницями за операціями (послугами), пов'язаними з діяльністю клієнтів і банків - кореспондентів Національного банку України", зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 10.09.2003 за N 784/8105 (зі змінами):

Переліку і тарифів операцій, що здійснюються Національним банком України, його територіальними управліннями та структурними одиницями клієнтам і банкам - кореспондентам Національного банку України з розрахунково-касового обслуговування, затверджених зазначеною постановою та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 10.09.2003 за N 784/8105 (зі змінами) (додаються);

Переліку і тарифів з організаційних та інших видів послуг, що надаються Національним банком України, його територіальними управліннями та структурними одиницями клієнтам і банкам - кореспондентам Національного банку України, затверджених зазначеною постановою та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 10.09.2003 за N 785/8106 (зі змінами) (додаються);

Абзац четвертий пункту 1 втратив чинність

(згідно з постановою Правління
 Національного банку України від 15.06.2017 р. N 53)

Абзац п'ятий пункту 1 втратив чинність

(згідно з постановою Правління
 Національного банку України від 15.06.2017 р. N 53)

Розмірів плати, що справляється Національним банком України за проведення аналізів нестандартних ситуацій у роботі інформаційної мережі, електронної пошти, у депозитарії та в системі "клієнт банку - банк" Національного банку України, які виникли внаслідок помилок, порушень з боку клієнтів і банків - кореспондентів Національного банку України, затверджених зазначеною постановою та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 10.09.2003 за N 791/8112 (зі змінами), виклавши їх у редакції, що додається.

2. Постанова набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

3. Відповідальність за виконання цієї постанови покласти на керівників територіальних управлінь і структурних одиниць Національного банку України.

4. Контроль за дотриманням вимог цієї постанови покласти на Департамент інформатизації (А. С. Савченко), Департамент платіжних систем (Н. Г. Лапко), Фінансовий департамент (О. М. Кандибка) та Департамент аудиту (Б. В. Лукасевич).

 

Голова 

В. С. Стельмах 

 

Зміни до Переліку і тарифів
операцій, що здійснюються Національним банком України, його територіальними управліннями та структурними одиницями клієнтам і банкам - кореспондентам Національного банку України з розрахунково-касового обслуговування

1. У колонці "Найменування операцій" в операції під номером 52 абзац перший викласти в такій редакції:

"Обслуговування замовника в системі електронних платежів Національного банку (далі - СЕП) (для безпосередніх учасників СЕП)".

2. Найменування операції під номером 53 викласти в такій редакції:

"Обслуговування опосередкованих учасників СЕП

(М - кількість філій)4".

3. Операцію під номером 56 викласти в такій редакції:

"56. Оброблення електронних розрахункових документів та електронних розрахункових повідомлень (далі - документи СЕП) замовника в СЕП у файловому режимі.

Розрахунок проводиться згідно із загальним обсягом документообігу замовника через СЕП у файловому режимі за місяць із застосуванням часових інтервалів та відповідних їм корегувальних коефіцієнтів6

0,35 грн.
за один документ". 

4. Найменування операції під номером 57 викласти в такій редакції:

"Оброблення 1 Кб інформації у файлах замовника, у яких він передає запити до інформаційно-пошукової системи СЕП Національного банку".

5. Найменування операції під номером 60 викласти в такій редакції:

"Передавання інформації замовником на адресу вузла електронної пошти Національного банку, уключаючи статистичну звітність".

6. Операцію під номером 69 викласти в такій редакції:

"69. Оброблення електронних розрахункових документів та електронних розрахункових повідомлень замовника в СЕП у режимі реального часу.

Розрахунок проводиться згідно із загальним обсягом документообігу замовника через СЕП у режимі реального часу за місяць із застосуванням часових інтервалів та відповідних їм корегувальних коефіцієнтів7  

0,35 грн.
за один документ".  

7. Виноску 3 викласти в такій редакції:

"3Оплата здійснюється кожним безпосереднім учасником СЕП на рахунок територіального управління Національного банку, на території якого він перебуває; учасниками, що розташовані в м. Києві та Київській області, - на рахунок Центральної розрахункової палати".

8. Виноску 4 викласти в такій редакції:

"4Оплата здійснюється головними банками 3-ї моделі за свої М філій на рахунок територіального управління Національного банку, у якому відкрито консолідований кореспондентський рахунок головного банку для роботи за цією моделлю. Банки, кореспондентські рахунки яких відкрито в Операційному управлінні або Головному управлінні Національного банку України по м. Києву і Київській області, здійснюють оплату на рахунок Центральної розрахункової палати".

9. У виносці 6:

абзаци перший - п'ятий викласти в такій редакції:

"6Документами замовника є:

документи від замовника, крім тих, що не прийняті до СЕП з вини замовника;

документи для замовника, причому документи файлового режиму, які не були підтверджені замовником у день їх надходження до СЕП, ураховуються в день їх підтвердження.

Плата за документообіг у СЕП здійснюється тому територіальному управлінню, у якому відкрито кореспондентський рахунок, за яким працює замовник (для учасників СЕП, кореспондентські рахунки яких відкрито в Операційному управлінні та Головному управлінні Національного банку України по м. Києву і Київській області, - Центральній розрахунковій палаті).

Плата за документообіг у разі роботи за консолідованим кореспондентським рахунком здійснюється головним банком, якому відкрито зазначений кореспондентський рахунок, відповідно до загального обсягу документів усіх філій";

після формули S4 = <тариф> · <кількість відповідних документів> виноску доповнити словами та цифрою "де тариф = 0".

10. Виноску 7 викласти в такій редакції:

"7Порядок оплати та алгоритм розрахунку вартості послуг СЕП у режимі реального часу встановлюється відповідно до порядку, наведеного у виносці 6".

 

Директор Фінансового
департаменту Національного
банку України
 

 
 
О. М. Кандибка
 

Опрос