Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Министерства труда и социальной политики Украины, Министерства образования Украины от 08.07.99 N 113/247

Минтруда, Министерство образования и науки
Приказ от 10.10.2006 № 376/693
Утратил силу

Про внесення змін до наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства освіти України від 08.07.99 N 113/247

Наказ Міністерства праці та соціальної політики України,
Міністерства освіти і науки України
від 10 жовтня 2006 року N 376/693

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 жовтня 2006 р. за N 1161/13035

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства праці та соціальної політики України,
 Міністерства освіти України від 8 липня 1999 року N 113/247
 згідно з наказом Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України
 від 31 січня 2018 року N 110/85)

Відповідно до Законів України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" та з метою удосконалення практики застосування Положення про організацію професійного навчання незайнятого населення за модульною системою НАКАЗУЄМО:

Затвердити Зміни до наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства освіти України від 08.07.99 N 113/247 "Про затвердження Положення про організацію професійного навчання незайнятого населення за модульною системою" та Положення про організацію професійного навчання незайнятого населення за модульною системою, що додаються.

 

Міністр праці та соціальної
політики України
 

 
М. Папієв
 

Міністр освіти і
науки України
 

 
С. Ніколаєнко
 

ПОГОДЖЕНО: 

 

Правління Фонду
загальнообов'язкового державного
соціального страхування України
на випадок безробіття
 

 

 

Зміни
до наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства освіти України від 08.07.99 N 113/247 "Про затвердження Положення про організацію професійного навчання незайнятого населення за модульною системою" та Положення про організацію професійного навчання незайнятого населення за модульною системою

1. У назві та пункті 1 наказу слова "незайнятого населення" замінити словом "безробітних".

2. У Положенні про організацію професійного навчання незайнятого населення за модульною системою:

2.1. У назві та тексті слова "незайнятого населення" замінити словом "безробітних"; слова "Міністерство освіти України" у всіх відмінках замінити словами "Міністерство освіти і науки України" у відповідних відмінках.

2.2. У пункті 1.1 слова "та підвищення кваліфікації" замінити словами "або підвищення кваліфікації".

2.3. У пункті 1.3 слова "громадян, які зареєстровані в центрах зайнятості як такі, що шукають роботу" замінити словом "безробітних".

2.4. У пункті 1.4 слова "Положення про організацію професійної підготовки, підвищення кваліфікації та перепідготовки вивільнюваних працівників і незайнятого населення, затвердженого наказом Міністерства праці України та Міністерства освіти України від 30.06.94 N 36/206 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.07.94 за N 156/365" замінити словами "Положення про порядок надання Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття послуг з професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства освіти і науки України від 13.02.2001 N 53/59, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.04.2001 за N 345/5536, із змінами".

2.5. У пункті 3.2:

- в абзаці другому слова "підвищення кваліфікації та перепідготовки вивільнюваних з підприємств, установ і організацій працівників та незайнятого населення" замінити словами "перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних";

- в абзаці третьому слова "та перепідготовки вивільнюваних з підприємств, установ і організацій працівників та незайнятого населення" замінити словами "перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних".

2.6. В абзаці сьомому пункту 3.3 слова "органами освіти" замінити словами "органами освіти і науки".

2.7. Абзац перший пункту 3.5 та абзац другий пункту 4.5 після слів "освіти" доповнити словами "і науки".

2.8. В абзаці першому пункту 3.6 та абзаці другому пункту 4.5 слово "обласні" замінити словом "регіональні".

2.9. У пункті 4.4 слова "обласним управлінням освіти" замінити словами "регіональним органом управління освітою і наукою".

2.10. У пункті 4.17 слова "Положення про організацію професійної підготовки, підвищення кваліфікації та перепідготовки вивільнюваних працівників і незайнятого населення" замінити словами "Положення про порядок надання Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття послуг з професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства освіти і науки України від 13.02.2001 N 53/59, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.04.2001 за N 345/5536, із змінами".

2.11. У пункті 4.20:

- в абзаці першому слова "складанням кваліфікаційних або державних (випускних) екзаменів, захистом випускних робіт" замінити словами "державною кваліфікаційною атестацією";

- в абзаці другому слова "кваліфікаційних (випускних) екзаменів" замінити словами "державної кваліфікаційної атестації";

- в абзаці третьому слова "кваліфікаційних іспитів" замінити словами "державної кваліфікаційної атестації";

- в абзаці четвертому слова "кваліфікаційних екзаменів" замінити словами "державної кваліфікаційної атестації", слово "їхньої" замінити словом "її".

2.12. У пункті 4.21 слова "склали випускні кваліфікаційні екзамени (захистили випускні роботи)" замінити словами "пройшли державну кваліфікаційну атестацію".

2.13. Пункт 4.22 після слова "освітою" доповнити словами "і наукою".

2.14. Пункт 6.1 викласти в такій редакції:

"6.1. Професійне навчання безробітних за модульною системою здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, крім інвалідів, зареєстрованих у державній службі зайнятості, які відносяться до незастрахованих осіб. Професійне навчання цієї категорії інвалідів здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів".

 

Заступник начальника відділу
організації та методичного забезпечення
профорієнтаційної роботи та професійного
навчання
 

 
 
 
Н. Денисова
 

Опрос