Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Правила регистрации корреспондентских счетов банков Национальным банком Украины

Национальный банк
Постановление от 17.08.2006 № 325
Утратил силу

Про внесення змін до Правил реєстрації кореспондентських рахунків банків Національним банком України

Постанова Правління Національного банку України
від 17 серпня 2006 року N 325

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
4 вересня 2006 р. за N 1026/12900

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 17 січня 2015 року N 32)

Відповідно до статті 51 Закону України "Про банки і банківську діяльність" та з метою приведення нормативно-правових актів Національного банку України щодо регулювання діяльності банків у відповідність до вимог законодавства України Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Унести до Правил реєстрації кореспондентських рахунків банків Національним банком України, затверджених постановою Правління Національного банку України від 15.08.2001 N 343, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 04.09.2001 за N 780/5971 (зі змінами), такі зміни:

пункт 1 після слів "мають відкриті кореспондентські рахунки в іноземній валюті" доповнити словами "та/або в банківських металах" і після слів "відкрили в себе кореспондентські рахунки в іноземній та національній (якщо вона виступає як іноземна) валюті" доповнити словами "та/або в банківських металах";

у пункті 7 слово "п'яти" замінити словом "десяти";

у пунктах 11, 16 слова "Генеральному департаменту банківського нагляду" та "Генеральний департамент банківського нагляду" замінити відповідно словами "Департаменту методології банківського регулювання та нагляду" і "Департамент методології банківського регулювання та нагляду".

2. Департаменту методології банківського регулювання та нагляду після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України довести зміст цієї постанови до відома центрального апарату і територіальних управлінь Національного банку України, а також банків України для використання в роботі.

3. Ця постанова набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови В. Л. Кротюка, Департамент методології банківського регулювання та нагляду (Н. В. Іваненко) і керівників територіальних управлінь Національного банку України.

 

В. о. Голови

А. В. Шаповалов

Опрос