Идет загрузка документа (12 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка премирования отдельных категорий спортсменов-инструкторов штатных сборных команд Украины

Министерство по делам семьи; молодежи и спорта
Порядок, Приказ от 04.08.2006 № 2680
действует с 08.09.2006

Про затвердження Порядку преміювання окремих категорій спортсменів-інструкторів штатних збірних команд України

Наказ Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту
від 4 серпня 2006 року N 2680

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 серпня 2006 р. за N 1010/12884

Відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (із змінами) та наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 23.09.2005 N 2097 "Про впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій галузі фізичної культури і спорту", зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 20 жовтня 2005 року за N 1236/11516 (із змінами), НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок преміювання окремих категорій спортсменів-інструкторів штатних збірних команд України, що додається.

2. Департаменту економіки та фінансів (Крищенко К. Є.) щорічно при підготовці бюджетного запиту Міністерства на відповідний рік передбачати за поданням департаменту олімпійського спорту (Артем'єв О. К.), департаменту фізичної культури (Мирський Л. М.) та Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" (Скугарева О. А.) кошти на виплату щомісячних премій окремим категоріям спортсменів-інструкторів штатних збірних команд України, передбачених цим наказом.

3. Департаменту економіки та фінансів (Крищенко К. Є.) та юридичному управлінню (Прилипко Р. В.) у встановленому законодавством порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Дутчака М. В.

 

Міністр 

Ю. О. Павленко 

 

ПОРЯДОК
преміювання окремих категорій спортсменів-інструкторів штатних збірних команд України

1. Цей Порядок визначає механізм преміювання окремих категорій спортсменів-інструкторів штатних збірних команд України, зазначених в пункті 3 додатка 4 до наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 23.09.2005 N 2097 "Про впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій галузі фізичної культури і спорту", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 жовтня 2005 року за N 1236/11516 (далі - спортсмени).

2. Преміювання спортсменів здійснюється щомісячно відповідно до виконання ними зобов'язань, передбачених контрактами, та досягнутих спортивних результатів, у межах коштів, передбачених на зазначені цілі в кошторисі видатків на утримання штатних збірних команд.

3. На призначення щомісячних премій, визначених цим Порядком (далі - премія), мають право:

- спортсмени-інструктори штатних збірних команд України з олімпійських видів спорту, які включені до числа кандидатів в збірну команду України на наступні олімпійські ігри та посіли 1-ше - 6-те місця на останніх олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи, 1-ше - 3-тє місця на чемпіонатах світу та Європи серед юніорів та юніорок;

- спортсмени-інструктори штатних збірних команд України з неолімпійських видів спорту, які включені до числа кандидатів в збірну команду України на наступні всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту та посіли 1-ше - 3-тє місця на останніх всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту, чемпіонатах світу;

- спортсмени-інструктори штатних збірних команд України з видів спорту для інвалідів, які включені до числа кандидатів в збірну команду України на наступні паралімпійські, дефлімпійські ігри та посіли 1-ше - 3-тє місця на останніх паралімпійських, дефлімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи.

Зазначеним спортсменам призначається щомісячна премія у межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисах видатків на утримання штатних збірних команд.

4. Списки спортсменів, які включені до числа кандидатів на участь у наступних літніх олімпійських, паралімпійських, дефлімпійських іграх, всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту, затверджуються щорічно протягом циклів підготовки до відповідних ігор наказом центрального органу виконавчої влади з фізичної культури і спорту, починаючи з 1 січня наступного року за роком проведення останніх відповідних ігор, у наступних зимових олімпійських, паралімпійських, дефлімпійських іграх, - починаючи з 1 липня року проведення останніх відповідних ігор.

5. Призначення премії здійснюється наказом центрального органу виконавчої влади з фізичної культури і спорту.

Премія за досягнуті спортивні результати на літніх олімпійських, паралімпійських, дефлімпійських іграх, всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту призначається терміном на один рік і виплачується з 1 січня наступного року за роком проведення відповідних ігор, за досягнуті спортивні результати на зимових олімпійських, паралімпійських, дефлімпійських іграх - з 1 липня року проведення відповідних ігор.

Премія за досягнуті спортивні результати на чемпіонатах світу та Європи призначається після закінчення відповідних змагань терміном на один рік і виплачується з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому було прийняте рішення про її призначення. У разі проведення чемпіонатів світу та Європи серед дорослих та юніорів з певного виду спорту один раз на два роки, премія призначається терміном на два роки.

Якщо з моменту виникнення права на призначення премії до початку наступних олімпійських, паралімпійських, дефлімпійських ігор, всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту залишилось менше одного року, премія призначається до місяця, в якому закінчуються відповідні ігри, включно.

6. Розмір премії встановлюється у відсотках до посадового окладу.

Граничний розмір премії визначається за найвищим спортивним результатом спортсмена і складає:

Рівень спортивних досягнень 

Граничний розмір щомісячної премії 

Олімпійські види спорту: 

1-ше - 6-те місця на олімпійських іграх  

100 % посадового окладу 

Олімпійські номери програм: 

 

1-ше - 6-те місця на чемпіонаті світу, 1-ше - 6-те місця на чемпіонаті Європи 

100 % посадового окладу 

1-ше - 3-тє місця на чемпіонаті світу серед юніорів та юніорок, 1-ше - 3-тє місця на чемпіонаті Європи серед юніорів та юніорок 

100 % посадового окладу 

Неолімпійські номери програм з олімпійських видів спорту: 

 

1-ше - 3-тє місця на чемпіонаті світу 

50 % посадового окладу 

1-ше - 3-тє місця на чемпіонаті Європи 

50 % посадового окладу 

1-ше - 3-тє місця на чемпіонаті світу серед юніорів та юніорок 

50 % посадового окладу 

1-ше - 3-тє місця на чемпіонаті Європи серед юніорів та юніорок 

50 % посадового окладу 

Неолімпійські види спорту: 

1-ше - 3-тє місця на всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту  

100 % посадового окладу 

1-ше - 3-тє місця на чемпіонатах світу 

50 % посадового окладу 

Види спорту інвалідів: 

1-ше - 3-тє місця на паралімпійських, дефлімпійських іграх  

100 % посадового окладу 

1-ше - 3-тє місця на чемпіонаті світу 

50 % посадового окладу 

1-ше - 3-тє місця на чемпіонаті Європи 

50 % посадового окладу 

Граничний розмір премії спортсмена, який працює на 0,5 посадового окладу, складає 50 відсотків граничного розміру премії, встановленого для спортсмена, який має відповідні спортивні результати і працює на повний посадовий оклад.

7. У разі поліпшення спортивного результату протягом терміну, на який призначена премія, вона призначається в новому розмірі на відповідний термін.

8. Премія нараховується за фактично відпрацьований час.

Нарахування премії припиняється у разі виключення спортсмена з числа кандидатів на участь у відповідних іграх.

9. Пропозиції щодо визначення розміру премії готуються відповідно керівниками структурних підрозділів з олімпійських та неолімпійських видів спорту центрального органу виконавчої влади з фізичної культури і спорту, керівником Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" на підставі протоколів (або витягів з протоколів) відповідних змагань.

10. У разі, якщо на спортсмена накладене дисциплінарне стягнення, премія йому не призначається.

11. Виплата премій спортсменам здійснюється одночасно з виплатою заробітної плати за відповідний місяць.

12. Відповідальність за правильне нарахування та своєчасну виплату премій покладається на Управління з матеріально-технічного забезпечення спортивних заходів "Укрспортзабезпечення" та Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт".

 

Заступник Міністра 

М. В. Дутчак 

Опрос