Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении инструкций по заполнению форм государственных статистических наблюдений N 4-нт и N 7-нт (лицензии)

Госкомстат
Приказ, Инструкция от 19.07.2006 № 337
Утратил силу

Про затвердження інструкцій щодо заповнення форм державних статистичних спостережень N 4-нт і N 7-нт (ліцензії)

Наказ Державного комітету статистики України
від 19 липня 2006 року N 337

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 серпня 2006 р. за N 1008/12882

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Державного комітету статистики України
 від 20 серпня 2007 року N 306
,
 від 28 липня 2008 року N 257

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного комітету статистики України
 від 29 листопада 2010 року N 479)

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", ураховуючи положення статей 80, 81 Цивільного кодексу України, з метою отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації та подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики науки та інновацій НАКАЗУЮ:

1. Затвердити інструкції щодо заповнення форм державних статистичних спостережень (додаються) і ввести їх у дію, починаючи зі звіту за 2006 рік:

1.1. N 4-нт "Звіт про набуття прав інтелектуальної власності та використання об'єктів права інтелектуальної власності", річна.

1.2. N 7-нт (ліцензії) "Звіт про укладання договорів стосовно розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності", річна.

2. Респондентам при заповненні форм державних статистичних спостережень N 4-нт та N 7-нт (ліцензії) використовувати інструкції, затверджені цим наказом.

3. Департаменту статистики послуг (Калачова І. В.) визначити необхідний тираж, підготувати і передати для виготовлення адміністративно-господарському департаменту (Царський В. І.) оригінали інструкцій щодо заповнення форм державних статистичних спостережень, затверджених цим наказом.

4. Департаменту фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності (Кучіна І. Ю.) забезпечити фінансування послуг з виготовлення та доставки інструкцій щодо заповнення форм державних статистичних спостережень, затверджених цим наказом.

5. Адміністративно-господарському департаменту (Царський В. І.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та доставкою інструкцій щодо заповнення форм державної статистичної звітності, затверджених цим наказом, на адресу головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики в місті Севастополі.

6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держкомстату України від 14.10.2004 N 558 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень із статистики науки й інновацій та Інструкцій щодо їх складання", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.10.2004 за N 1377/9976, у частині затвердження форм державних статистичних спостережень N 4-нт "Звіт про набуття прав інтелектуальної власності та використання об'єктів права інтелектуальної власності" і N 7-нт (ліцензії) "Звіт про укладання договорів стосовно розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності" та інструкцій щодо їх заповнення.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.

 

Голова 

О. Г. Осауленко 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Перший заступник Міністра
освіти і науки України
 

 
А. М. Гуржій
 

 

ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 4-нт "Звіт про набуття прав інтелектуальної власності та використання об'єктів права інтелектуальної власності"

Інструкція втратила чинність, починаючи зі звіту за 2007 рік
(згідно з наказом Державного комітету статистики України
 від 20 серпня 2007 року N 306)

____________

Опрос