Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Изменения к Порядку отпуска лекарственных средств и изделий медицинского назначения из аптек и их структурных подразделений

Министерство здравоохранения
Приказ от 04.07.2006 № 440
действует с 16.08.2006

Зміни
до Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів

1. Перший абзац пункту 1 Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів (далі - Порядок) після слів "за наявності" доповнити словами "завіреної постачальником відповідно до законодавства".

2. Пункт 12 Порядку доповнити реченням "За такими рецептами ліки відпускаються до досягнення кількості, призначеної лікарем".

3. Абзац перший пункту 14 Порядку викласти в такій редакції: "14. Калію перманганат відпускається з аптек і аптечних пунктів без рецепта, тільки у розфасованому у споживчу упаковку вигляді, 3 - 5 грам на один відпуск, за наявності ліцензії на право провадження господарської діяльності з придбання, зберігання, перевезення, відпуску прекурсорів списку 2 таблиці IV Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2000 N 770".

4. Пункт 16 Порядку після слів "поверненню не підлягають" доповнити словами "про що розмістити оголошення в залі обслуговування".

 

Начальник управління методологічного
та організаційного забезпечення
 

 
К. Л. Косяченко
 

Опрос