Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об одобрении проекта гарантийного письма Национального банка Украины в связи с требованиями УЕФА относительно участия во втором этапе тендера на право проведения финальной части чемпионата Европы 2012 года по футболу в Украине

Национальный банк
Постановление от 30.05.2006 № 196
Утратил силу

Про схвалення проекту гарантійного листа Національного банку України в зв'язку з вимогами УЄФА щодо участі в другому етапі тендера на право проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні

Постанова Правління Національного банку України
від 30 травня 2006 року N 196

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 липня 2006 р. за N 861/12735

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Правління Національного банку України
 від 8 жовтня 2010 року N 457

Постанова втратила чинність
(у зв'язку із закінченням строку її дії)

У зв'язку з необхідністю забезпечення виконання пункту 11 Плану заходів на 2006 рік з підготовки до участі у другому етапі тендеру на право проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні та Республіці Польща, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.05.2006 N 260-р, Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. На період проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні переміщення валютних цінностей фізичними особами - нерезидентами, уключаючи повноважних представників нерезидентів - суб'єктів підприємницької діяльності, здійснюється відповідно до норм Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу в Україні".

(пункт 1 у редакції постанови Правління
 Національного банку України від 08.10.2010 р. N 457)

2. Ця постанова втрачає чинність наступного дня після завершення періоду проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні, який має бути визначений відповідним законодавчим актом.

3. Схвалити проект гарантійного листа Національного банку України, надання якого вимагається від України відповідно до вимог УЄФА щодо участі в тендері для отримання права на проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні (додаток). Доручити Голові Національного банку України підписати гарантійного листа.

4. Департаменту валютного регулювання (О. А. Щербакова) після узгодження цієї постанови з Державною митною службою України подати її на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови А. В. Шаповалова.

6. Постанова набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

 

Голова 

В. С. Стельмах 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова
Державної митної служби України 

 
О. Б. Єгоров
 

 


CH-1260 Nyon 2
Switzerland 

Attention: Mr. Lars-Christer Olsson

I, Stelmakh Volodymyr Semenovych, the Governor of the National Bank of Ukraine hereby confirm and undertake that:

(a) foreign exchange transactions by any non-resident person (including, without limitation, any Designated Person) in Ukraine occur and, in the period of UEFA EURO 2012, will occur, at market rates;

(b) no restriction exists or will, in the context of UEFA EURO 2012, exist in Ukraine on the import of money of any foreign currency by any non-resident person (including, without limitation, any Designated Person) and on export of the foreign currency in the amounts legally imported or received in Ukraine.

Capitalised terms used but not defined in this Guarantee letter shall have the meanings given to them in the Phase I Bid Requirements issued by UEFA on 8 February 2005.

On behalf of the national Bank of Ukraine.

________________________________
                             (Signature) 

________________________________
                            (Official stamp) 

________________________________
                        (Place and Date) 

  

Переклад

Я, Стельмах Володимир Семенович, Голова Національного банку України цим підтверджую і гарантую:

(а) здійснення будь-якою особою-нерезидентом (у тому числі, але не виключно, будь-якою Призначеною особою) у період проведення Чемпіонату УЄФА ЄВРО 2012 операцій з обміну іноземної валюти в Україні за ринковими обмінними курсами;

(б) відсутність в Україні будь-яких обмежень у період проведення Чемпіонату УЄФА ЄВРО 2012 на ввезення грошових коштів у будь-якій іноземній валюті будь-якою особою-нерезидентом (у тому числі, але не виключно, будь-якою Призначеною особою) і вивезення іноземної валюти в сумах, що ввезені та отримані в Україні на законних підставах, у зв'язку із проведенням цього Чемпіонату УЄФА.

Терміни, що вживаються з великої літери, які були використані в цьому Гарантійному листі без їх пояснення, мають тлумачитись згідно з Вимогами Заявки Стадії I, виданими УЄФА 8 лютого 2005 р.

Від імені Національного банку України

________________________________
                                 (підпис) 

________________________________
                          (печатка установи) 

________________________________
                     (місце і дата підписання) 

  

____________

Опрос