Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка доведения до сведения субъектов первичного финансового мониторинга перечня лиц, связанных с осуществлением террористической деятельности

Государственный комитет финансового мониторинга
Порядок, Приказ от 26.04.2006 № 84
Утратил силу

Про затвердження Порядку доведення до відома суб'єктів первинного фінансового моніторингу переліку осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності

Наказ Державного комітету фінансового моніторингу України
від 26 квітня 2006 року N 84

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 червня 2006 р. за N 726/12600

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державного комітету фінансового моніторингу України
 від 4 жовтня 2006 року N 193

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного комітету фінансового моніторингу України
 від 27 серпня 2010 року N 149)

З метою реалізації статті 121 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" щодо доведення до відома суб'єктів первинного фінансового моніторингу переліку осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок доведення до відома суб'єктів первинного фінансового моніторингу переліку осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності, що додається.

2. Затвердити перелік реквізитів юридичних та фізичних осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності, що додається.

3. Затвердити Інструкцію з унесення інформації до переліку юридичних та фізичних осіб, пов'язаних зі здійсненням терористичної діяльності, що додається.

4. Затвердити структуру та реквізитний склад файлів інформаційного обміну між спеціально уповноваженим органом виконавчої влади з питань фінансового моніторингу та суб'єктами первинного фінансового моніторингу щодо доведення переліку юридичних та фізичних осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності, що додається.

5. Департаменту взаємодії та методичного забезпечення системи фінансового моніторингу (Подкоритов А. С.) спільно з Юридичним управлінням (Міняйло С. О.) забезпечити подання цього наказу до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держфінмоніторингу України Кірсанова В. М.

 

В. о. Голови 

В. П. Зубрій 

ПОГОДЖЕНО: 

 

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва 

 
 
А. Дашкевич 

Голова Державної комісії з
регулювання ринків
фінансових послуг України 

 
 
В. І. Суслов 

Голова Державної комісії
 з цінних паперів
та фондового ринку 

 
 
А. І. Балюк 

Заступник Голови
Національного банку України 

 
В. Л. Кротюк 

 

Порядок
доведення до відома суб'єктів первинного фінансового моніторингу переліку осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності

1. Цей Порядок, розроблений з метою реалізації статті 121 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом", визначає процедуру доведення до відома суб'єктів первинного фінансового моніторингу переліку осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності (далі - Перелік осіб).

2. Перелік осіб або зміни до нього затверджуються наказом Державного комітету фінансового моніторингу України (далі - Держфінмоніторинг України) протягом трьох робочих днів з дати надходження інформації (документів).

3. Перелік осіб розміщується на офіційному веб-сайті Держфінмоніторингу України в розділі "Перелік осіб, пов'язаних із здійсненням терористичної діяльності" та доводиться до відома суб'єктів первинного фінансового моніторингу у форматі XML.

4. Розміщений на офіційному веб-сайті Держфінмоніторингу України Перелік осіб доповнюється та оновлюється не пізніше ніж протягом двох робочих днів з моменту затвердження Держфінмоніторингом України відповідних змін до цього Переліку осіб.

У разі внесення змін та доповнень до Переліку осіб в розділі "Новини" офіційного веб-сайту Держфінмоніторингу України в той самий день розміщується відповідне повідомлення про зазначені зміни.

5. До банків Перелік осіб та/або зміни до нього доводяться Держфінмоніторингом України засобами електронної пошти Національного банку України протягом двох робочих днів з моменту їх затвердження у вигляді файла-переліку встановленої структури та реквізитного складу.

Банк повинен направити Держфінмоніторингу України файл-квитанцію установленої структури та реквізитного складу про отримання Переліку осіб та/або змін до нього протягом трьох робочих днів з моменту отримання.

6. До суб'єктів первинного фінансового моніторингу - небанківських фінансових установ Перелік осіб та/або зміни до нього доводяться Держфінмоніторингом України засобами електронної пошти мережі інтернет на електронні адреси, що містяться у Картці реєстрації суб'єкта первинного фінансового моніторингу (відокремленого підрозділу) та відповідальних осіб, протягом двох робочих днів з моменту їх затвердження у вигляді файла-переліку встановленої структури та реквізитного складу.

Суб'єкт первинного фінансового моніторингу - небанківська фінансова установа, яка повинна направити Держфінмоніторингу України файл-квитанцію встановленої структури та реквізитного складу про отримання Переліку осіб та/або змін до нього протягом трьох робочих днів з моменту отримання.

7. До суб'єктів первинного фінансового моніторингу - небанківських фінансових установ, у яких відсутні засоби електронної пошти, Перелік осіб та/або зміни до нього направляються поштою з повідомленням про вручення.

8. Новоствореному суб'єкту первинного фінансового моніторингу Держфінмоніторинг України направляє повний Перелік осіб за станом на дату направлення.

 

Директор Департаменту
взаємодії та методичного
забезпечення системи
фінансового моніторингу
 

 
 
 
А. С. Подкоритов
 

Опрос