Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ МВД Украины от 31 октября 2003 года N 1276

МВД
Приказ от 31.05.2006 № 557
Утратил силу

Про внесення змін до наказу МВС України від 31 жовтня 2003 року N 1276

Наказ Міністерства внутрішніх справ України
від 31 травня 2006 року N 557

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 червня 2006 р. за N 725/12599

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказу Міністерства внутрішніх справ України
від 31 жовтня 2003 року N 1276
згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України 
від 25 червня 2013 року N 611)

На виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення та соціального захисту військовослужбовців", а також з метою приведення нормативно-правових актів МВС України, що регулюють умови пенсійного забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, у відповідність до законодавства України НАКАЗУЮ:

1. Затвердити зміни до наказу МВС України від 31 жовтня 2003 року N 1276 "Про затвердження Інструкції про організацію роботи з пенсійного забезпечення військовослужбовців внутрішніх військ та осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України і членів їхніх сімей", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 грудня 2003 року за N 1161/8482 (додаються).

2. Начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі організувати вивчення та виконання вимог цього наказу особовим складом підрозділів фінансових ресурсів та економіки і роботи з персоналом.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників Міністра підполковника міліції Новікова О. В. та Поречкіну Л. С.

4. Наказ оголосити особовому складу органів внутрішніх справ і внутрішніх військ МВС України.

 

Міністр 

Ю. В. Луценко 

 

Зміни до наказу МВС України від 31 жовтня 2003 року N 1276 "Про затвердження Інструкції про організацію роботи з пенсійного забезпечення військовослужбовців внутрішніх військ та осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України і членів їхніх сімей", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 грудня 2003 року за N 1161/8482

1. У тексті цього наказу слова "головних управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, місті Києві та Київській області, управлінь МВС України в областях та місті Севастополі" замінити словами "головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі".

2. В Інструкцію та додатки до неї внести такі зміни:

Слова "Закон України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб" в усіх відмінках замінити словами "Закон України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" у відповідних відмінках.

3. Частину другу пункту 2.2.1 Інструкції викласти в новій редакції:

"Для призначення надбавки на непрацездатних членів сім'ї:

- заява;

- довідка про склад сім'ї;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія свідоцтва про шлюб;

- довідка з навчального закладу про навчання;

- довідка з органів Пенсійного фонду України про неотримування пенсії в цих органах;

- копія трудової книжки або довідка з органів державної податкової служби про облік платника податку - суб'єкта підприємницької діяльності".

3.1. Перше речення пункту 3.1 Інструкції викласти в такій редакції:

"3.1. Військовослужбовцям внутрішніх військ та особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України вислуга років для призначення пенсій обчислюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року N 393, а також до вислуги років зараховуються інші види служби (у тому числі на пільгових умовах) для призначення пенсії відповідно до законодавства України".

3.2. У пункті 4.1.1 Інструкції слова "з дня звільнення зі служби" замінити словами "з наступного дня після звільнення зі служби".

3.3. Перше речення пункту 4.1.2 Інструкції викласти в такій редакції:

"За інвалідністю - з наступного дня після звільнення зі служби чи виписки із стаціонару медичного закладу (госпіталю, лікарні), якщо встановлення інвалідності медико-соціальною експертною комісією і звернення за пенсією відбулися не пізніше тримісячного терміну з наступного дня після виписки із стаціонару медичного закладу (госпіталю, лікарні) або з наступного дня після звільнення зі служби".

 

Директор Департаменту
фінансових ресурсів та
економіки МВС України
 

 
 
А. А. Бабенко
 

Опрос