Идет загрузка документа (13 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Сборы и плату за услуги, предоставляемые судам зарубежного плавания в морских портах Украины

Министерство транспорта и связи
Приказ от 10.05.2006 № 447
Утратил силу

Про внесення змін до Зборів і плати за послуги, що надаються суднам закордонного плавання у морських портах України

Наказ Міністерства транспорту та зв'язку України
від 10 травня 2006 року N 447

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 травня 2006 р. за N 607/12481

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом
 Міністерства транспорту України від 27 червня 1996 року N 214
 згідно з наказом Міністерства інфраструктури України
 від 10 червня 2014 року N 239)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до Зборів і плати за послуги, що надаються суднам закордонного плавання у морських портах України, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 27.06.96 N 214, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 24.07.96 за N 374/1399 (у редакції наказу Міністерства транспорту України від 15.12.2000 N 711, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.01.2001 за N 5/5196 (із змінами), що додаються.

2. Департаменту фінансового регулювання та соціально-економічної політики (Демчук А. І.) у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Рябікіна П. Б.

 

Міністр 

В. Бондар 

ПОГОДЖЕНО: 

  

В. о. Міністра економіки України 

А. Максюта 

В. о. Голови Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
К. Ващенко
 

 

ЗМІНИ
до Зборів і плати за послуги, що надаються суднам закордонного плавання у морських портах України

1. Абзац перший пункту 3 доповнити реченням:

"При цьому умовний об'єм судна підлягає округленню у такому порядку: до 0,50 куб. м відкидається, а 0,50 куб. м і більше округлюється до 1 куб. м".

2. У пункті 6:

в абзаці першому слово "Ставки" замінити словами "Установлені цими Зборами і платою ставки (без урахування знижок та/або надбавок)" та слова "плати за послуги, які надаються агентом" виключити;

в абзаці третьому слова "та згідно з чинним законодавством" виключити;

абзац восьмий викласти в такій редакції:

"У дисбурсментських рахунках, що виставляються судновласникам, здійснюється обов'язковий детальний розрахунок вартості наданих послуг з визначенням установлених цими Зборами і платою ставок, які застосовуються для розрахунку (без урахування знижок та/або надбавок), фактичної тривалості послуги (загальної, у тому числі в суботні, недільні, святкові дні та нічний час), а також відсотка та сум надбавок.

При цьому розрахунок суми надбавки здійснюється за такою формулою:

  

Т1 

  

Н = З • Вн •

---- 

  

Т2 

  

де Н - сума надбавки;

З - сума відповідного збору або плати, розрахована за установленою цими Зборами і платою ставкою (без урахування знижок та/або надбавок);

Вн - відсоток надбавки;

Т1- фактична тривалість відповідної послуги в суботні, недільні, святкові дні та нічний час;

Т2 - фактична тривалість відповідної послуги";

в абзаці дев'ятому слова "вхід судна в канал" замінити словами "прохід судна каналом".

3. У пункті 8:

абзац перший викласти в такій редакції:

"Для суден, що заходять у порт Южний для виконання операцій з навантаження-розвантаження генеральних та навалювальних вантажів, порт та інші суб'єкти підприємницької діяльності, що надають відповідні послуги, можуть застосовувати знижку 50 відсотків з установлених цими Зборами і платою ставок (без урахування знижок та/або надбавок) зборів і плати (крім збору за послуги СРРС та швартовного збору)";

в абзаці другому слова "від усіх ставок зборів і плати застосовуються знижки" замінити словами "застосовуються знижки з установлених цими Зборами і платою ставок (без урахування знижок та/або надбавок) в залежності від порту заходу".

4. У пункті 9:

слова "базової ставки" замінити словами "установленої цими Зборами і платою ставки (без урахування знижок та/або надбавок)";

доповнити абзацом такого змісту:

"Якщо на судно поширюється застосування кількох знижок, застосовується тільки найбільша щодо установленої цими Зборами і платою ставки (без урахування знижок та/або надбавок) зборів і плати".

5. Пункт 10 викласти в такій редакції:

"Якщо на судно одночасно поширюється застосування будь-яких надбавок та знижок, то застосовується кожна з надбавок та тільки найбільша знижка. При цьому обчислення надбавок та знижки здійснюється до установленої цими Зборами і платою ставки (без урахування знижок та/або надбавок) відповідного збору (плати)".

6. Перше речення абзацу першого пункту 11 після слів "При нарахуванні зборів і плати" доповнити словами "за якими ставки установлені цими Зборами і платою погодинно".

7. Пункт 14 викласти в такій редакції:

"14. Ставки зборів і плати не враховують податок на додану вартість. На суми зборів і плати, визначених згідно з цими Зборами і платою, податок на додану вартість нараховується відповідно до законодавства".

8. Пункт 15 викласти в такій редакції:

"15. Лоцманський збір справляється з усіх суден, що заходять у порти (причали) України або прямують транзитом судноплавними водними шляхами.

Лоцманський збір не справляється у випадках, якщо відповідно до встановленого Міністерством транспорту та зв'язку України порядку лоцманське проведення в даному районі не є обов'язковим (крім випадків, коли капітан морського порту установлює обов'язкове лоцманське проведення суден) або судно віднесено до категорії суден, що звільняються від обов'язкового лоцманського проведення".

9. У пункті 18:

в абзаці першому слово та літери "Із суден груп А, Б, Г і Д" замінити словами "Із суден усіх груп (крім суден групи В)";

після табл. 1 доповнити приміткою такого змісту:

"Примітка.

Із суден, що прямують Бузько-Дніпровсько-лиманським та Херсонським морським каналами з подальшим заходженням у порти (причали) цих регіонів, не визначених у цій таблиці, лоцманський збір сплачується за ставками, установленими відповідно для портів Миколаїв та Херсон.

Із суден, що прямують у порти та причали міст Керч, Маріуполь, Одеса, Іллічівськ, Ялта, лоцманський збір сплачується за ставками, установленими відповідно для портів Керч, Маріуполь, Одеса, Іллічівськ, Ялта".

10. В абзаці восьмому пункту 20 слова "та згідно з чинним законодавством" виключити.

11. Пункт 22 доповнити словами "крім випадків, коли лоцманське проведення у відповідному районі або порту є обов'язковим та/або в установленому порядку здійснюється лоцманське проведення".

12. У пункті 27:

у табл. 2 слова "Затримка лоцмана на судні більше 2 годин з причин, які не мають характеру дії непереборної сили" замінити словами "Затримка лоцмана на судні більше 2 годин через необхідність довантаження чи розвантаження судна, несправність суднових механізмів, перебування судна в карантині та інші обставини, якщо вони не викликані діями непереборної сили";

пункт 1 приміток викласти в такій редакції:

"1. Підставою для сплати за затримку лоцмана на судні є зафіксоване капітаном судна в лоцманській квитанції підтвердження факту та причин затримки судна".

13. У пункті 28:

у табл. 3 виноску "* Збір безпосередньо сплачується державному підприємству "Дельта-лоцман"" виключити;

у пункті 2 приміток слова "річкові порти, збір за послуги СРРС сплачують державному підприємству "Дельта-лоцман"" замінити словами "порти (причали) цих регіонів сплачують збір за послуги СРРС";

доповнити примітки пунктами 3 і 4 такого змісту:

"3. Судна, що прямують до портів та причалів, розташованих у районі, на який поширюється дія Правил плавання кораблів і суден у бухтах, на рейдах м. Севастополя і на підходах до нього, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 05.09.2002 N 626, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 18.10.2002 за N 834/7122 (із змінами), сплачують збір за послуги СРРС за ставками, установленими для порту Севастополь.

4. Судна, що прямують до портів та причалів, не передбачених табл. 3 цих Зборів і плати та розташованих у зоні дії СРРС Керч, Маріуполь, Одеса, Іллічівськ, сплачують збір за послуги СРРС за ставками, установленими відповідно для портів Керч, Маріуполь, Одеса, Іллічівськ";

абзаци другий, третій та четвертий викласти в такій редакції:

"Із суден (крім завантажених суден-газовозів, хімовозів і танкерів), що прямують транзитом (без заходу у відповідний порт) у зонах дії СРРС Іллічівськ, Одеса і Южний, за умови підтвердження капітаном судна необхідності надання послуг СРРС, додатково справляється збір за ці послуги зі знижкою 70 відсотків до ставок, визначених у табл. 3 Зборів і плати".

14. Пункт 29 викласти в такій редакції:

"Із завантажених суден-газовозів, хімовозів і танкерів, що проходять у зоні дії СРРС Іллічівськ і для яких радіолокаційне проведення є обов'язковим, додатково справляється збір за послуги СРРС за ставкою 0,0006 долара США/куб. м - милю".

15. Абзац шостий пункту 62 викласти в такій редакції:

"При наданні судновласникам інших послуг, не передбачених цими Зборами і платою, застосовуються вільні ціни відповідно до законодавства".

 

Директор департаменту
фінансового регулювання та
соціально-економічної політики
 

 
 
А. І. Демчук
 

Опрос