Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Государственной налоговой администрации Украины и Государственной таможенной службы Украины от 16.03.2001 N 109/188

Государственная налоговая администрация, Государственная таможенная служба
Приказ от 04.05.2006 № 247/357
Утратил силу

Про внесення змін до наказу Державної податкової адміністрації України та Державної митної служби України від 16.03.2001 N 109/188

Наказ Державної податкової адміністрації України,
Державної митної служби України
від 4 травня 2006 року N 247/357

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 травня 2006 р. за N 595/12469

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державної податкової адміністрації України,
 Державної митної служби України від 16 березня 2001 року N 109/188
згідно з
 наказом Міністерства фінансів України
 від 3 вересня 2015 року N 751)

Додатково див. лист
 Державної митної служби України,
 Державної податкової адміністрації України
 від 2 червня 2006 року N 11/4-15/6043-ЕП, N 10538/7/21-0217

Відповідно до пункту "в" частини другої статті 3 Закону України "Про акцизний збір на алкогольні напої та тютюнові вироби" та з метою забезпечення контролю за сплатою акцизного збору при реімпорті товарів НАКАЗУЄМО:

1. Унести до Порядку здійснення митними органами контролю за сплатою платниками податків податку на додану вартість та акцизного збору, які справляються при ввезенні (пересиланні) товарів та інших предметів на митну територію України, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України та Державної митної служби України від 16.03.2001 N 109/188, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.03.2001 за N 261/5452 (із змінами), такі зміни:

1.1. Доповнити пункт 3.3 після слів та цифр "зазначених у п. 3.2" словами та цифрами "і п. 6.2".

1.2. Доповнити розділами 6 і 7 такого змісту:

"6. Особливості митного оформлення та контролю за використанням сировини, що ввозиться на митну територію України для виробництва алкогольних напоїв і тютюнових виробів

6.1. Митне оформлення сировини, що ввозиться на митну територію України для виробництва алкогольних напоїв і тютюнових виробів, здійснюється із звільненням від обкладення акцизним збором за умови подання імпортером митному органу довідки податкового органу за місцезнаходженням такого імпортера (форма довідки визначається Державною податковою адміністрацією України). Один примірник довідки залишається в справах митного органу.

6.2. Митний орган, яким здійснено митне оформлення сировини, увезеної на митну територію України для виробництва алкогольних напоїв і тютюнових виробів, протягом трьох днів після завершення митного оформлення надсилає рекомендованим листом з повідомленням про вручення податковому органу, в якому імпортер зареєстрований як платник податків, копії вантажних митних декларацій, за якими проведено митне оформлення такої сировини, для здійснення подальшого контролю за сплатою акцизного збору.

7. Особливості митного оформлення та сплати акцизного збору при реімпорті товарів, що підлягають маркуванню марками акцизного збору

7.1. Акцизний збір з реімпортованих товарів, що підлягають маркуванню марками акцизного збору, сплачується до Держбюджету України при придбанні акцизних марок у податкових органах.

7.2. Для одержання марок акцизного збору імпортер подає податковому органу - продавцю марок заявку-розрахунок на одержання марок (у трьох примірниках) за встановленою цим продавцем формою, платіжні документи, що підтверджують унесення плати за марки та сплату акцизного збору.

7.3. Митне оформлення реімпортованих товарів, що підлягають маркуванню марками акцизного збору, здійснюється митним органом після такого маркування товарів й подання митному органу одного примірника заявки-розрахунку на одержання марок з відміткою продавця марок про сплату акцизного збору в повному обсязі".

2. Департаменту адміністрування акцизного збору та контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів Державної податкової адміністрації України (Гончар І. М.), Департаменту митних платежів (Джигалов С. О.) і Юридичному департаменту (Мельник М. В.) Державної митної служби України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню справами Державної митної служби України (Погорєлова Т. В.) і Адміністративно-господарському департаменту Державної податкової адміністрації України (Рахуба А. М.) забезпечити тиражування й надіслання цього наказу відповідно митним органам і податковим адміністраціям (інспекціям) в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві й Севастополі після його державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

4. Начальникам регіональних митниць, митниць проінформувати суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності про вимоги цього наказу шляхом висвітлення його в засобах масової інформації та на наочних інформаційних стендах у місцях розташування підрозділів митниці, у тому числі в пунктах пропуску через державний кордон України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Державної митної служби України Шейка О. П. та заступника Голови Державної податкової адміністрації України Лекаря С. І.

 

Голова Державної податкової
адміністрації України
 

 
О. І. Кірєєв
 

Голова Державної
митної служби України 

 
О. Б. Єгоров
 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
А. В. Дашкевич
 

Міністр фінансів України 

В. М. Пинзеник 

 

Опрос