Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении нормативно-правовых актов по использованию средств, предусмотренных в Государственном бюджете Украины Министерству культуры и туризма по некоторым программам

Министерство культуры и туризма
Порядок, Приказ от 10.05.2006 № 281
Утратил силу

Про затвердження нормативно-правових актів щодо використання коштів, передбачених у Державному бюджеті України Міністерству культури і туризму за деякими програмами

Наказ Міністерства культури і туризму України
від 10 травня 2006 року N 281

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 травня 2006 р. за N 582/12456

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства культури і туризму України
 від 10 жовтня 2006 року N 817

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства культури України
 від 27 червня 2018 року N 602)

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" та на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 N 68730/506/1-05 НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури системи Міністерства культури і туризму України (додається);

1.2. Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо вшанування пам'яті І. Франка (додається).

2. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра В. В. Корнієнка.

 

Міністр 

І. Д. Ліховий 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Міністр фінансів України 

В. М. Пинзеник 

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури системи Міністерства культури і туризму України

1. Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури системи Міністерства культури і туризму України (далі - МКТ України), визначає механізм використання коштів Державного бюджету України на зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури системи МКТ України.

2. МКТ України здійснює видатки державного бюджету на зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури в межах бюджетних призначень, установлених Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік за бюджетною програмою 1801180 "Заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури системи Міністерства культури і туризму України".

3. Кошти, що виділяються на зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури системи МКТ України, використовуються на:

реконструкцію, капітальний ремонт та технічне переоснащення об'єктів культури;

придбання обладнання і предметів довгострокового користування;

придбання нематеріальних активів (ліцензійного програмного забезпечення для комп'ютерної техніки, створення (придбання) інформаційних систем, баз даних).

4. МКТ України затверджує Програму заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури системи МКТ України (далі - Програма).

5. Основною підставою для включення до Програми конкретного заходу є завдання, визначені законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, державними цільовими програмами.

6. Обсяг виділення коштів на кожний об'єкт, уключений до Програми, визначається МКТ України з урахуванням необхідності зміцнення матеріально-технічної бази та виходячи із загального обсягу видатків, передбачених у державному бюджеті на вказані цілі.

7. У разі зменшення бюджетних призначень під час уточнення показників Державного бюджету на відповідний рік, з метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року МКТ України здійснює відповідне коригування суми видатків на зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури.

8. Фінансування заходів з капітального ремонту, реконструкції, технічного переоснащення об'єктів культури та придбання обладнання здійснюється за умови наявності затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації та надання її закладами культури до МКТ України.

9. Заклади культури системи МКТ України здійснюють заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

10. Складання та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим і ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

 

Начальник управління оплати
праці та бюджетних програм
 

 
Н. Ю. Солодченко
 

Опрос