Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений и дополнений к Своду сведений, составляющих государственную тайну

СБУ
Приказ от 25.04.2006 № 297
действует с 22.05.2006

Про затвердження Змін та доповнень до Зводу відомостей, що становлять державну таємницю

Наказ Служби безпеки України
від 25 квітня 2006 року N 297

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 травня 2006 р. за N 546/12420

Відповідно до статей 10, 11, 12, 13 Закону України "Про державну таємницю", Порядку організації та забезпечення режиму секретності в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2003 N 1561-12, на підставі висновків та рішень державних експертів з питань таємниць від 04.01.2006 N 300/2/1-р, N 300/2/2-р, N 300/2/3-р, від 06.02.2006 N 1 та від 14.04.2006 N 01/39, N 01/40 НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни та доповнення до Зводу відомостей, що становлять державну таємницю, затвердженого наказом Служби безпеки України від 12.08.2005 N 440, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.08.2005 за N 902/11182, що додаються.

2. Начальнику Управління охорони державної таємниці Служби безпеки України забезпечити подання в установленому порядку цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Наказ довести до органів державної влади, інших державних органів та особового складу Служби безпеки України.

 

Голова Служби 

І. Дріжчаний 

 

Зміни та доповнення
до Зводу відомостей, що становлять державну таємницю

1. Пункт 7 Загальних положень Зводу відомостей, що становлять державну таємницю, доповнити дев'яностим абзацом такого змісту:

"Територіальна оборона - система загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період із завданнями: охорони та захисту державного кордону; забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ (сил); охорони та оборони важливих об'єктів та комунікацій; боротьби з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями; організації та здійснення евакуаційних заходів; проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт у небезпечних районах; захисту населення від наслідків воєнних дій, аварій (руйнувань), зумовлених застосуванням засобів ураження, терористичними актами та диверсіями; підтриманням правового режиму воєнного стану".

2. Позицію четверту статті 1.1.1 викласти в такій редакції:

"за окремими складовими показниками в цілому щодо: корпусу, територіального управління, повітряного командування, ескадри, військово-морської бази, тактичної групи, бригади, полку, окремого батальйону (до них прирівняних) ЗС; регіонального управління, морської охорони, розвідувального органу, органу охорони державного кордону, загону морської охорони, органу забезпечення ДПС; УДО; територіального командування внутрішніх військ МВС;

за сукупністю всіх показників в цілому щодо: бригади, полку, окремого батальйону (до них прирівняних) внутрішніх військ МВС".

3. Позицію четверту статті 1.1.2 викласти в такій редакції:

"за окремими складовими показниками в цілому щодо: корпусу, територіального управління, повітряного командування, військово-морської бази, ескадри, тактичної групи, бригади, полку, окремого батальйону (до них прирівняних) ЗС; адміністрації, розвідувального органу, регіонального управління, морської охорони ДПС; УДО; зони, району територіальної оборони; органу охорони державного кордону, загону морської охорони, органу забезпечення ДПС; територіального командування внутрішніх військ МВС; частини Державної спеціальної служби транспорту МТЗ;

за сукупністю всіх показників в цілому щодо: бригади, полку, окремого батальйону (до них прирівняних) внутрішніх військ МВС".

4. Позицію третю статті 1.1.4 викласти в такій редакції:

"виду, роду, спеціальних військ, оперативного командування, корпусу, територіального управління, повітряного командування, ескадри, військово-морської бази ЗС; адміністрації, розвідувального органу, регіонального управління, морської охорони ДПС; внутрішніх військ, територіального командування внутрішніх військ МВС".

5. Позицію четверту статті 1.1.4 викласти в такій редакції:

"тактичної групи, бригади, полку, окремого батальйону (до них прирівняних) ЗС; зони (району) територіальної оборони; органу охорони державного кордону, загону морської охорони, органу забезпечення ДПС; бригади, полку, окремого батальйону (до них прирівняних) внутрішніх військ МВС; Державної спеціальної служби транспорту МТЗ".

6. Позицію другу статті 1.1.5 викласти в такій редакції:

"за сукупністю всіх показників у цілому щодо: виду, оперативного командування, корпусу, ескадри, військово-морської бази ЗС; адміністрації, регіонального управління, морської охорони, розвідувального органу ДПС; внутрішніх військ, територіального командування внутрішніх військ МВС; Центрального управління СБ; СЗР".

7. Позицію третю статті 1.1.11 викласти в такій редакції:

"за окремими показниками в цілому щодо: виду, спеціальних військ, оперативного командування ЗС; ДПС; СБ; СЗР; територіального командування внутрішніх військ МВС; МНС; УДО; Державної спеціальної служби транспорту МТЗ; зони, району територіальної оборони;

за сукупністю всіх показників в цілому щодо: бригади, полку, окремого батальйону (до них прирівняних) внутрішніх військ МВС".

8. Статтю 1.11.5 викласти в такій редакції:

"

1.11.5 

Відомості про координати астрономічних, гравіметричних, геодезичних пунктів на території України, які визначені з точністю 20 м і точніше в будь-якій системі координат, крім умовної та місцевої 

Т 

ГШ 

"

9. Статтю 1.11.7 викласти в такій редакції:

"

1.11.7 

Відомості про топографічні карти і плани масштабу 1:50000 та крупніших масштабів, спеціальні карти (незалежно від форми та виду носія інформації), похідні від матеріалів аеро- та космічних зйомок, які створені в державній системі координат на територію України.

Створення топографічних карт і планів, спеціальних карт для відкритого опублікування здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України.

Ступінь секретності топографічних карт і планів на території держав, з якими укладені, угоди про взаємну охорону секретної інформації, визначається згідно з чинним законодавством цих держав 

Т 

ГШ 

"

10. Позицію третю статті 1.12.2 викласти в такій редакції:

"за окремими показниками щодо: центрального органу виконавчої влади, Ради міністрів АР Крим, органу виконавчої влади в областях, містах Києві та Севастополі; залізниці; територіальних органів управління і підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС".

 

Начальник Управління охорони
державної таємниці
 

 
І. Божков
 

Опрос