Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для создания и распространения национальных фильмов

Министерство культуры и туризма
Порядок, Приказ от 17.04.2006 № 183
редакция действует с 09.01.2007

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та розповсюдження національних фільмів

(назва із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства культури і туризму України від 21.12.2006 р. N 1191)

Наказ Міністерства культури і туризму України
від 17 квітня 2006 року N 183

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 квітня 2006 р. за N 497/12371

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства культури і туризму України
 від 21 грудня 2006 року N 1191

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" та на виконання доручення Прем'єр-міністра України від 09.03.2006 N 68730/506/1-05 НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення і розповсюдження національних фільмів, що додається.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра В. В. Корнієнка.

 

Міністр 

І. Д. Ліховий 

ПОГОДЖЕНО: 

 

Міністр фінансів України 

В. М. Пинзеник 

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та розповсюдження національних фільмів

(назва Порядку із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства культури і туризму України від 21.12.2006 р. N 1191)

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Міністерству культури і туризму України у Державному бюджеті України на відповідний рік за бюджетною програмою "Створення та розповсюдження національних фільмів" (далі - бюджетні кошти). Відповідальним виконавцем зазначеної бюджетної програми є Державна служба кінематографії, урядовий орган державного управління у складі Міністерства культури і туризму України.

(абзац перший пункту 1 у редакції наказу Міністерства
 культури і туризму України від 21.12.2006 р. N 1191)

Видатки, пов'язані з виконанням програми, здійснюються у межах бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України на відповідний рік за загальним та спеціальним фондами.

2. Бюджетні кошти спрямовуються:

1) за загальним фондом на:

виробництво національних фільмів за державним замовленням, в тому числі спільної постановки з кінематографістами інших держав;

розповсюдження національних фільмів за державним замовленням, а саме: тиражування національних фільмів та фільмів національної кіноспадщини, дублювання, субтитрування та озвучення національних фільмів;

відновлення національної кінематографічної спадщини, збереження фільмових матеріалів та поновлення фонду фільмів випуску минулих років;

повернення в Україну національної кінематографічної спадщини, що знаходиться за її межами.

2) за спеціальним фондом на:

кінематографічні заходи з просування фільмів до глядача;

наукові дослідження з питань кінематографії;

технічне переоснащення державних підприємств та організацій кінематографії;

програмне забезпечення баз даних у галузі кінематографії;

проведення експертизи кінопроектів для формування Програми державного замовлення та проведення експертизи визначення глядацької аудиторії фільмів.

3. Закупівля товарів та послуг, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюється відповідно до Закону України "Про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти" та постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2004 року N 1680 "Про закупівлю товарів та послуг у галузі кінематографії за державні кошти".

4. З метою запобігання виникненню кредиторської заборгованості на кінець року до державного контракту на виконання державного замовлення обов'язково включається вимога про відповідне коригування суми контракту (в частині річних зобов'язань МКТ України) та відповідних зобов'язань виконавця державного замовлення у разі зменшення бюджетних призначень під час внесення змін до закону про Державний бюджет України на відповідний рік.

5. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим і ефективним витрачанням здійснюється в установленому законодавством порядку.

 

Начальник управління оплати
праці та бюджетних програм
 

 
Н. Ю. Солодченко
 

Опрос