Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к приказу Министерства юстиции Украины от 19.11.98 N 63/5 и Положению о Комиссии по рассмотрению представлений Главного управления юстиции Министерства юстиции Украины в Автономной Республике Крым, областных, Киевского и Севастопольского городских управлений юстиции относительно аннулирования свидетельств о праве на занятие нотариальной деятельностью, утвержденного указанным приказом

Минюст
Приказ от 05.04.2006 № 36/5
Утратил силу

Про затвердження Змін до наказу Міністерства юстиції України від 19.11.98 N 63/5 та Положення про Комісію з розгляду подань Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції щодо анулювання свідоцтв про право на заняття нотаріальною діяльністю, затвердженого зазначеним наказом

Наказ Міністерства юстиції України
від 5 квітня 2006 року N 36/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
7 квітня 2006 р. за N 399/12273

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства юстиції України
 від 19 листопада 1998 року N 63/5

згідно з наказом Міністерства юстиції України 
від 28 липня 2011 року N 1904/5)

Відповідно до статті 12 Закону України "Про нотаріат" та пункту 11 Положення про порядок видачі свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 20.01.94 N 3/5 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.02.94 за N 27/236, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до наказу Міністерства юстиції України від 19.11.98 N 63/5, зареєстрованого в Мін'юсті України 24.11.98 за N 750/3190, та Положення про Комісію з розгляду подань Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції щодо анулювання свідоцтв про право на заняття нотаріальною діяльністю, затвердженого зазначеним наказом, що додаються.

2. Департаменту нотаріату та реєстрації адвокатських об'єднань (Круковес Н. В.):

2.1. Подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами).

2.2. Довести цей наказ до відома начальників Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції та забезпечити належне його виконання.

3. Начальникам управлінь юстиції забезпечити приведення посадових інструкцій працівників і планів роботи у відповідність до цього наказу.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр 

С. Головатий 

 

Зміни до наказу Міністерства юстиції України від 19.11.98 N 63/5 та Положення про Комісію з розгляду подань Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції щодо анулювання свідоцтв про право на заняття нотаріальною діяльністю, затвердженого зазначеним наказом

1. У наказі:

1.1. Назву викласти в такій редакції: "Про затвердження Положення про Комісію з розгляду питань щодо анулювання свідоцтв про право на заняття нотаріальною діяльністю";

1.2. Пункт 1 викласти в такій редакції:

"1. Затвердити Положення про Комісію з розгляду питань щодо анулювання свідоцтв про право на заняття нотаріальною діяльністю, що додається".

2. У Положенні, затвердженому зазначеним наказом:

2.1. Назву Положення викласти в такій редакції: "Положення про Комісію з розгляду питань щодо анулювання свідоцтв про право на заняття нотаріальною діяльністю";

2.2. У пункті 1 слова "Комісії з розгляду подань Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції щодо анулювання свідоцтв про право на заняття нотаріальною діяльністю" замінити словами "Комісії з розгляду питань щодо анулювання свідоцтв про право на заняття нотаріальною діяльністю".

2.3. Абзац перший пункту 15 викласти в такій редакції:

"15. Розгляд подання на засіданні Комісії розпочинається з доповіді представника управління юстиції, подання якого розглядається. Після чого заслуховуються нотаріус, на якого складено подання та член Комісії, який попередньо повинен вивчити подання і документи, що надійшли від управління юстиції. Потім заслуховуються інші присутні на засіданні особи та члени Комісії, досліджуються та аналізуються подані документи".

 

Директор Департаменту
нотаріату та реєстрації
адвокатських об'єднань 

 
 
Н. В. Круковес
 

Опрос