Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка и условий проведения конкурсного отбора лиц, изъявивших желание стажироваться в государственной нотариальной конторе или у частного нотариуса, Порядка и условий проведения конкурса на регистрацию частной нотариальной деятельности среди лиц, намеревающихся ее осуществлять, Порядка проведения квалификационного экзамена для допуска к нотариальной деятельности [СОДЕРЖАНИЕ]

Минюст
Порядок, Условия, Приказ от 03.04.2006 № 34/5
Утратил силу

Про затвердження Порядку та умов проведення конкурсного відбору осіб, які виявили бажання стажуватися в державній нотаріальній конторі або в приватного нотаріуса, Порядку та умов проведення конкурсу на реєстрацію приватної нотаріальної діяльності серед осіб, які мають намір її провадити, Порядку проведення кваліфікаційного іспиту для допуску до нотаріальної діяльності

Наказ Міністерства юстиції України
від 3 квітня 2006 року N 34/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
3 квітня 2006 р. за N 373/12247

Зміст

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
 від 7 грудня 2006 року N 89/5)

1. Наказ Міністерства юстиції України "Про затвердження Порядку та умов проведення конкурсного відбору осіб, які виявили бажання стажуватися в державній нотаріальній конторі або в приватного нотаріуса, Порядку та умов проведення конкурсу на реєстрацію приватної нотаріальної діяльності серед осіб, які мають намір її провадити, Порядку проведення кваліфікаційного іспиту для допуску до нотаріальної діяльності" від 3 квітня 2006 року N 34/5.

- Порядок та умови проведення конкурсного відбору осіб, які виявили бажання стажуватися в державній нотаріальній конторі або в приватного нотаріуса.

2. Порядок та умови проведення конкурсу на реєстрацію приватної нотаріальної діяльності серед осіб, які мають намір її провадити.

3. Порядок проведення кваліфікаційного іспиту для допуску до нотаріальної діяльності.

____________

Опрос