Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Госстандарта Украины от 30.10.2001 N 526 "Об утверждении Типового положения об апелляционных комиссиях при уполномоченных органах по сертификации и порядке рассмотрения ими жалоб"

Государственный комитет по вопросам технического регулирования и потребительской политики
Приказ от 03.03.2006 № 65
Утратил силу

Про внесення змін до наказу Держстандарту України від 30.10.2001 N 526 "Про затвердження Типового положення про апеляційні комісії при уповноважених органах із сертифікації та порядок розгляду ними скарг"

Наказ Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики
від 3 березня 2006 року N 65

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 березня 2006 р. за N 321/12195

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
 від 17 листопада 2015 року N 1454)

Відповідно до Законів України "Про підтвердження відповідності" та "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Держстандарту України від 30.10.2001 N 526 "Про затвердження Типового положення про апеляційні комісії при уповноважених органах із сертифікації та порядок розгляду ними скарг", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.12.2001 за N 1074/6265 (далі - наказ), такі зміни:

1.1. У тексті наказу та Типового положення слова "уповноважені органи із сертифікації" у всіх відмінках замінити словами "призначені органи з оцінки відповідності" у відповідному відмінку.

1.2. У тексті Типового положення слова "уповноважений центральний орган виконавчої влади у сфері підтвердження відповідності" у всіх відмінках замінити словами "центральний орган виконавчої влади з питань оцінки відповідності" у відповідному відмінку.

2. Департаменту технічного регулювання (Баб'як О. М.) у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Державному підприємству "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" (Філіпчук Г. Г.) після державної реєстрації цього наказу в Міністерстві юстиції України забезпечити його публікацію.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Вівчарика В. П.

 

Голова 

М. Негрич 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
А. В. Дашкевич
 

Перший заступник Міністра
економіки України
 

 
А. Максюта
 

Опрос