Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Порядок сбора и передачи информации для автоматизированной системы учета и анализа дорожно-транспортных происшествий

МВД
Порядок, Приказ от 28.12.2005 № 1242
редакция действует с 05.08.2007

ПОРЯДОК
збирання та передачі інформації для автоматизованої системи обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 25 червня 2007 року N 206

1. Паперова картка обліку дорожньо-транспортної пригоди (далі - картка) із заповненою інформаційною частиною та складеною схемою дорожньо-транспортної пригоди до неї підписується керівником (заступником) підрозділу органу внутрішніх справ (начальником відділу (відділення) ДАІ) і в триденний термін разом з електронною версією надсилається до управління (відділу) ДАІ ГУМВС України в Автономній Республіці Крим, місті Києві та Київській області, УМВС України в областях та місті Севастополі.

Електронні версії карток кожні три дні передаються каналами електронного зв'язку до Департаменту ДАІ МВС України для узагальнення державного статистичного обліку.

Відповідальність за якість і повноту обліку, правильність унесення відомостей про ДТП і своєчасне надсилання карток до управління (відділу) ДАІ ГУМВС, УМВС України несе керівник підрозділу органу внутрішніх справ (начальник відділу (відділення) ДАІ), працівниками якого проводилось оформлення ДТП.

Контроль за повнотою обліку ДТП та достовірністю даних, зазначених у картках, покладається на управління (відділи) ДАІ ГУМВС, УМВС України.

2. У регіональному управлінні (відділі) ДАІ картці, яка надійшла, присвоюється реєстраційний номер, що включає код регіону та порядковий номер за поточний рік у цілому.

3. Опрацьована та узагальнена інформація про всі ДТП, що трапилися в регіоні, у тому числі з матеріальними збитками, але без постраждалих, передається до Департаменту ДАІ МВС України електронними (модемними) каналами зв'язку. У разі відсутності таких каналів зв'язку обмін інформацією здійснюється за допомогою магнітних носіїв (дискет).

4. Департамент ДАІ МВС України здійснює щодобовий контроль за надходженням з регіонів інформації про ДТП. Остання передача інформації про ДТП за звітний місяць повинна проводитися не пізніше 5-го числа наступного за звітним місяця і закінчуватися повідомленням: "Передачі за ______ місяць завершені. Усього ____ ДТП, ____ потерпілих, у тому числі ____ загинуло, ____ поранено".

(пункт 4 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства внутрішніх справ України від 25.06.2007 р. N 206)

 

Начальник Департаменту
ДАІ МВС України
генерал-майор міліції
 

 
 
С. Г. Коломієць
 

Опрос