Идет загрузка документа (15 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении форм отчетности НКРЭ [СОДЕРЖАНИЕ]

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление, Форма, Инструкция от 23.11.2005 № 1044
Утратил силу

Про затвердження форм звітності НКРЕ

Постанова Національної комісії регулювання електроенергетики України
від 23 листопада 2005 року N 1044

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 лютого 2006 р. за N 179/12053

Зміст

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Національної комісії регулювання електроенергетики України
 від 26 квітня 2007 року N 502
,
 від 5 березня 2009 року N 271
,
 від 30 грудня 2009 року N 1566
,
 від 24 березня 2011 року N 370
,
 від 28 квітня 2011 року N 712
,
 від 23 червня 2011 року N 1069

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики,
 від 4 жовтня 2012 року N 1259)

Додатково див. лист
 Національної комісії регулювання електроенергетики України
 від 15 травня 2009 року N 3187/09/17-09

1. Постанова Національної комісії регулювання електроенергетики України "Про затвердження форм звітності НКРЕ" від 23 листопада 2005 року N 1044.

- Форма 1-НКРЕ "Звіт про використання палива ліцензіатом з виробництва електричної та теплової енергії".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 1-НКРЕ "Звіт про використання палива ліцензіатом з виробництва електричної та теплової енергії".

2. Форма 2-НКРЕ "Звітні дані про обсяги передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та нормативні технологічні витрати електроенергії за I - II класами напруги".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 2-НКРЕ "Звітні дані про обсяги передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та нормативні технологічні витрати електроенергії за I - II класами напруги".

3. Форма 3-НКРЕ "Звіт про сплату постачальників електричної енергії за користування місцевими (локальними) електромережами".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 3-НКРЕ "Звіт про сплату постачальників електричної енергії за користування місцевими (локальними) електромережами".

4. Форма 4-НКРЕ "Звітні та розрахункові дані про корисний відпуск електричної енергії за групами та класами споживачів".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 4-НКРЕ "Звітні та розрахункові дані про корисний відпуск електричної енергії за групами та класами споживачів".

5. Форма 5-НКРЕ "Звіт про розрахунки за спожиту електричну енергію".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 5-НКРЕ "Звіт про розрахунки за спожиту електричну енергію".

6. Форма 6-НКРЕ-енерговиробництво "Звіт про ліцензовану діяльність суб'єктів господарювання з виробництва електричної та теплової енергії".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 6-НКРЕ-енерговиробництво "Звіт про ліцензовану діяльність суб'єктів господарювання з виробництва електричної та теплової енергії".

7. Форма 6-НКРЕ-енергопостачання "Звіт про фінансові результати та виконання кошторису витрат з ліцензованих видів діяльності".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 6-НКРЕ-енергопостачання "Звіт про фінансові результати та виконання кошторису витрат з ліцензованих видів діяльності".

8. Форма 7-НКРЕ "Звіт про розрахунки за електричну енергію, закуплену постачальниками на Оптовому ринку електричної енергії та поставлену споживачам".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 7-НКРЕ "Звіт про розрахунки за електричну енергію, закуплену постачальниками на Оптовому ринку електричної енергії та поставлену споживачам".

9. Форма 9-НКРЕ "Звіт про проведення розрахунків за електроенергію населенням і населеними пунктами".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 9-НКРЕ "Звіт про проведення розрахунків за електроенергію населенням та населеними пунктами".

10. Форма 11-НКРЕ "Звіт про використання грошових коштів за видами ліцензованої діяльності".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 11-НКРЕ "Звіт про використання грошових коштів за видами ліцензованої діяльності".

11. Форма 13-НКРЕ "Звіт про надходження грошових коштів від ліцензованої діяльності".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 13-НКРЕ "Звіт про надходження грошових коштів від ліцензованої діяльності".

12. Форма 14-НКРЕ "Звіт про сплату поточної плати за ліцензії на здійснення підприємницької діяльності в електроенергетиці".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 14-НКРЕ "Звіт про сплату поточної плати за ліцензії на здійснення підприємницької діяльності в електроенергетиці".

13. Форма N 15-НКРЕ "Звіт про збитки від пошкодження обладнання ліній електропередач та трансформаторних підстанцій внаслідок стихійних лих, техногенних катастроф та протиправних дій третіх осіб".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 15-НКРЕ "Звіт про збитки від пошкодження обладнання ліній електропередач та трансформаторних підстанцій внаслідок стихійних лих, техногенних катастроф та протиправних дій третіх осіб".

14. Форма 1-НКРЕ-газ "Звіт про обсяги постачання природного газу постачальниками природного газу за нерегульованим тарифом споживачам".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 1-НКРЕ-газ "Звіт про обсяги постачання природного газу постачальниками природного газу за нерегульованим тарифом споживачам".

15. Форма 2-НКРЕ-газ "Звіт про розрахунки ліцензіата з власниками природного газу та споживачів з ліцензіатом за спожитий природний газ".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 2-НКРЕ-газ "Звіт про розрахунки ліцензіата з власниками природного газу та споживачів з ліцензіатом за спожитий природний газ".

16. Форма 3-НКРЕ-газ "Звіт про обсяг закачаного природного газу в підземне сховище газу (ПСГ)".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 3-НКРЕ-газ "Звіт про обсяг закачаного природного газу в підземне сховище газу (ПСГ)".

17. Форма 4-НКРЕ-газ "Звіт про ліцензовану діяльність суб'єктів господарської діяльності з транспортування, зберігання, розподілу природного газу та його постачання за регульованим тарифом".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 4-НКРЕ-газ "Звіт про ліцензовану діяльність суб'єктів господарської діяльності з транспортування, зберігання, розподілу природного газу та його постачання за регульованим тарифом".

18. Форма 4-НКРЕ-нафта "Звіт про ліцензовану діяльність суб'єктів господарської діяльності з транспортування нафти магістральними трубопроводами".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 4-НКРЕ-нафта "Звіт про ліцензовану діяльність суб'єктів господарської діяльності з транспортування нафти магістральними трубопроводами".

19. Форма 5-НКРЕ-газ "Звіт про стан розрахунків за природний газ".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 5-НКРЕ-газ "Звіт про стан розрахунків за природний газ".

20. Форма 6-НКРЕ-газ "Звіт про обсяги природного газу в підземних сховищах газу (ПСГ)".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 6-НКРЕ-газ "Звіт про обсяги природного газу в підземних сховищах газу (ПСГ)".

21. Форма 7-НКРЕ-газ "Звіт про зарахування платежів від споживачів за природний газ та розподіл коштів згідно з алгоритмом".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 7-НКРЕ-газ "Звіт про зарахування платежів від споживачів за природний газ та розподіл коштів згідно з алгоритмом".

22. Форма 8-НКРЕ-газ "Звіт про надходження коштів на поточний рахунок ліцензіатів".

- Інструкція щодо заповнення форми звітності 8-НКРЕ-газ "Звіт про надходження коштів на поточний рахунок ліцензіатів".

____________

Опрос