Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка перераспределения бюджетных назначений на пенсионное обеспечение военнослужащих и лиц начальствующего и рядового состава между главными распорядителями средств государственного бюджета

Минфин
Порядок, Приказ от 08.02.2006 № 127
действует с 10.03.2006

Про затвердження Порядку перерозподілу бюджетних призначень на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу між головними розпорядниками коштів державного бюджету

Наказ Міністерства фінансів України
від 8 лютого 2006 року N 127

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 лютого 2006 р. за N 177/12051

Відповідно до частини третьої статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок перерозподілу бюджетних призначень на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу між головними розпорядниками коштів державного бюджету, що додається.

2. Департаменту фінансів оборони і державної безпеки (Микитюк В. Т.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Департаменту організації роботи Міністерства та документообігу (Домославська М. І.) після державної реєстрації цього наказу забезпечити його доведення до Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Державної податкової адміністрації України, Державного департаменту України з питань виконання покарань та Державного казначейства України для застосування в роботі.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Матвійчука В. М.

 

Міністр 

В. М. Пинзеник 

ПОГОДЖЕНО: 

  

В. о. Голови Державного
казначейства України
 

 
О. С. Даневич
 

 

Порядок перерозподілу бюджетних призначень на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу між головними розпорядниками коштів державного бюджету

1. Загальні положення

1.1. Цей Порядок передбачає перерозподіл бюджетних призначень на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу між відповідними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету (далі - головні розпорядники), передбаченими в Державному бюджеті України.

Порядок визначає механізм перерозподілу бюджетних призначень на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу між головними розпорядниками, що передбачає внесення змін до розпису Державного бюджету України.

1.2. Перерозподіл бюджетних призначень на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу між головними розпорядниками здійснюється в межах загального обсягу видатків на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу, установленого у Державному бюджеті України, виходячи з фактично нарахованих обсягів на виплату пенсій військовослужбовцям та особам начальницького і рядового складу.

1.3. Підставою для перерозподілу бюджетних призначень на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу є відповідні норми законів України; інших актів Верховної Ради України; актів Президента України та Кабінету Міністрів України; спільне рішення головного розпорядника, якому зменшуються бюджетні призначення, головного розпорядника, якому збільшуються бюджетні призначення, та Міністерства фінансів України з обґрунтованими розрахунками щодо необхідності такого перерозподілу.

1.4. Перерозподіл бюджетних призначень на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу між головними розпорядниками проводиться з урахуванням фактично виділених асигнувань на цю мету.

1.5. Для оперативного вирішення у Міністерстві фінансів України питань щодо перерозподілу бюджетних призначень на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу:

1.5.1. Головні розпорядники коштів подають до 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом, інформацію про використання отриманих бюджетних коштів, а також щодо обсягу фактично виплачених пенсій з початку року та прогнозного обсягу коштів, необхідних до кінця року на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу;

1.5.2. Державне казначейство України 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом, надає інформацію щодо обсягів виділених асигнувань та касових видатків згідно із звітністю Державного казначейства України з початку року у розрізі головних розпорядників коштів на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу, а також оперативну інформацію про залишки коштів за станом на кінець звітного кварталу.

1.6. При здійсненні перерозподілу бюджетних призначень визначаються:

1.6.1. Головний розпорядник та його відповідальний виконавець, якому зменшується бюджетне призначення;

1.6.2. Головний розпорядник та його відповідальний виконавець, якому збільшується бюджетне призначення;

1.6.3. Назви бюджетних програм головних розпорядників, між якими здійснюється перерозподіл бюджетних призначень;

1.6.4. Обсяг бюджетних призначень, які перерозподіляються.

1.7. Перерозподіл бюджетних призначень на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу між головними розпорядниками протягом бюджетного періоду здійснюється за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

2. Унесення змін до розпису Державного бюджету України у зв'язку з перерозподілом бюджетних призначень на пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу

При перерозподілі бюджетних призначень відповідно до цього Порядку після прийняття відповідного рішення вносяться зміни до розпису Державного бюджету України в установленому порядку.

 

Директор Департаменту фінансів
оборони і державної безпеки
 

 
В. Т. Микитюк
 

Опрос