Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О размере и порядке внесения платы, взимаемой за получение извлечения и справки из Единого государственного реестра юридических лиц и физических лиц - предпринимателей

Государственный комитет Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства
Приказ от 20.10.2005 № 99
Утратил силу

Про розмір та порядок внесення плати, що справляється за одержання витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва
від 20 жовтня 2005 року N 99

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 лютого 2006 р. за N 165/12039

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва
 від 24 лютого 2010 року N 34
,
 розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 12 вересня 2012 року N 940-р

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
 від 4 червня 2015 року N 841/5)

Відповідно до статті 20 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та підпункту 26 пункту 4 Положення про Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва, затвердженого Указом Президента України від 25 травня 2000 року N 721 "Питання Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва" (із змінами), НАКАЗУЮ:

1. Визначити, що розмір плати за одержання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - Реєстр) становить:

- за одержання витягу з Реєстру - три неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За кожен аркуш інформації на бланку встановленого зразка справляється плата у розмірі 20 відсотків одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян;

- за одержання довідки з Реєстру - один неоподатковуваний мінімум доходів громадян. За кожен аркуш інформації на бланку встановленого зразка справляється плата у розмірі 20 відсотків одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

(абзац третій пункту 1 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Державного комітету України з питань регуляторної політики
 та підприємництва від 24.02.2010 р. N 34)

Розмір плати визначено з урахуванням податку на додану вартість.

2. Внесення плати за одержання витягу та довідки здійснюється запитувачем відповідно до Положення про порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, затвердженого наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 20 жовтня 2005 року N 97, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 жовтня 2005 року за N 1294/11574.

3. Пункт 3 скасовано

(пункт 3 у редакції наказу Державного комітету України з питань
 регуляторної політики та підприємництва від 24.02.2010 р. N 34
,
скасовано згідно з розпорядженням Кабінету
 Міністрів України від 12.09.2012 р. N 940-р)

4. Контроль за використанням коштів, одержаних за надання витягів та довідок з Реєстру, покласти на Департамент фінансування та звітності (Неспрядько С. М.).

5. Департаменту реєстрації та ліцензування (Барбелюк О. Б.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 3 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами і доповненнями) та довести його до відома державних реєстраторів Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

6. Цей наказ набирає чинності через десять днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Комітету 

А. В. Дашкевич 

ПОГОДЖЕНО: 

 

Заступник Міністра
економіки України
 

 
В. А. Ігнащенко
 

Опрос