Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Порядке перераспределения бюджетных назначений на централизованные меры и программы на 2006 год между административно-территориальными единицами

Минфин
Порядок, Приказ от 01.02.2006 № 73
действует с 26.02.2006

Про Порядок перерозподілу бюджетних призначень на централізовані заходи і програми на 2006 рік між адміністративно-територіальними одиницями

Наказ Міністерства фінансів України
від 1 лютого 2006 року N 73

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 лютого 2006 р. за N 135/12009

Відповідно до частини третьої статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок перерозподілу бюджетних призначень на централізовані заходи і програми на 2006 рік між адміністративно-територіальними одиницями, що додається.

2. Департаменту фінансів охорони здоров'я та соціальних програм:

2.1. Забезпечити подання цього наказу у встановленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

2.2. Довести цей наказ до відома Міністерства охорони здоров'я України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Матвійчука В. М.

 

Міністр 

В. Пинзеник 

 

Порядок
перерозподілу бюджетних призначень на централізовані заходи і програми на 2006 рік між адміністративно-територіальними одиницями

1. Цей Порядок визначає механізм перерозподілу бюджетних призначень на централізовані заходи і програми між адміністративно-територіальними одиницями за бюджетними програмами Міністерства охорони здоров'я України (за кодами програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету 2301270, 2301280, 2301290, 2301310, 2301370, 2301400), визначеними у додатку N 5 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік".

2. Перерозподіл бюджетних призначень на централізовані заходи і програми між адміністративно-територіальними одиницями здійснюється в межах обсягу видатків, установленого у Державному бюджеті України, за кожною бюджетною програмою окремо.

3. Підставою для перерозподілу бюджетних призначень на централізовані заходи і програми між адміністративно-територіальними одиницями є обґрунтоване подання Міністерства охорони здоров'я України, до якого додаються відповідні розрахунки.

4. Перерозподіл бюджетних призначень на централізовані заходи і програми між адміністративно-територіальними одиницями проводиться за потребою, але не частіше ніж 1 раз на квартал.

5. Міністерство фінансів України розглядає подання Міністерства охорони здоров'я України та, у разі обґрунтованості внесення запропонованих ним змін до розподілу бюджетних призначень на централізовані заходи і програми між адміністративно-територіальними одиницями, готує листа до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету з проханням погодити пропозицію Міністерства охорони здоров'я України щодо перерозподілу бюджетних призначень.

6. У разі отримання погодження Комітету Верховної Ради України з питань бюджету вносяться у встановленому порядку зміни до паспорта бюджетної програми, за якою здійснюються відповідні централізовані видатки.

 

Директор Департаменту
фінансів охорони здоров'я
та соціальних програм
 

 
 
С. О. Діденко
 

Опрос