Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении Изменений в приказ Главгосслужбы Украины от 05.07.98 N 24

Главное управление государственной службы Украины
Приказ от 25.01.2006 № 9
Утратил силу

Про внесення Змін до наказу Головдержслужби України від 05.07.98 N 24

Наказ Головного управління державної служби України
від 25 січня 2006 року N 9

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
9 лютого 2006 р. за N 116/11990

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Національного агентства України з питань державної служби
 від 8 вересня 2011 року N 9)

З метою удосконалення процедури ведення особових справ державних службовців та у зв'язку з утворенням територіальних управлінь Головдержслужби України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2004 N 842 "Про утворення управлінь державної служби Головного управління державної служби в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі", у зв'язку зі змінами в структурі та кадровому складі центрального апарату Головдержслужби України НАКАЗУЮ:

1. Унести Зміни до Методичних рекомендацій щодо застосування Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади, затверджених наказом Головдержслужби України від 05.07.98 N 24 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо застосування Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади та зразків оформлення документів особових справ", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14.07.98 за N 453/2893, що додаються. 

2. Юридичному управлінню (Маврешко К. С.) забезпечити державну реєстрацію Змін до наказу від 05.07.98 N 24 в Міністерстві юстиції України в установленому порядку.

3. Інформаційно-аналітичному управлінню (Балюк В. В.) після державної реєстрації в Міністерстві юстиції опублікувати цей наказ у "Віснику державної служби України" та розмістити на зовнішньому веб-сайті Головдержслужби України.

4. Департаменту персоналу державних органів та місцевого самоврядування (Саєнко В. М.) після державної реєстрації наказу в Міністерстві юстиції України спільно з управлінням справами (Яремчук І. М.) забезпечити його розсилання міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям, обласним, Київській і Севастопольській міським радам.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Головдержслужби Сороко В. М.

 

Начальник Головдержслужби 

Т. Мотренко 

 

Зміни
до Методичних рекомендацій щодо застосування Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади

1. Абзац третій пункту 2 Методичних рекомендацій щодо застосування Порядку ведення особових справ державних службовців в органах виконавчої влади, затверджених наказом Головдержслужби України від 05.07.98 N 24, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 14.07.98 за N 453/2893 (далі - Методичні рекомендації), доповнити реченням такого змісту:

"Після формування особової справи працівник кадрової служби вводить відповідні облікові дані працівника до системи "Картка" єдиної державної комп'ютерної системи "Кадри".

2. Абзац перший пункту 3 Методичних рекомендацій доповнити реченням такого змісту:

"Про зміни облікових даних державних службовців орган виконавчої влади інформує Головне управління державної служби та його територіальні органи у порядку, встановленому наказом Головного управління державної служби від 16.12.96 N 43 "Про затвердження Порядку інформування центральними і місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами про зміни облікових даних керівників, спеціалістів та осіб, зарахованих до кадрового резерву на ці посади", зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 20.12.96 за N 734/1759".

3. Абзац перший пункту 5 Методичних рекомендацій викласти в такій редакції:

"5. Відповідно до Програми кадрового забезпечення державної служби, затвердженої Указом Президента України від 10.11.95 N 1035, Головне управління державної служби (Головдержслужба) та її територіальні органи формують базу даних державних службовців I - VII категорій. Для її створення, постійного ведення і оновлення центральні й місцеві органи виконавчої влади інформують Головдержслужбу про призначення державних службовців на посади та про зміни облікових даних, передбачених формою первинного обліку N П-2ДС, а також про формування кадрового резерву на ці посади. Порядок інформування центральними й місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами про зміни облікових даних керівних працівників та осіб, зарахованих до кадрового резерву на ці посади, визначається наказом Головного управління державної служби від 16.12.96 N 43 "Про затвердження Порядку інформування центральними і місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами про зміни облікових даних керівників, спеціалістів та осіб, зарахованих до кадрового резерву на ці посади", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.12.96 за N 734/1759".

4. Пункт 5 наказу викласти в такій редакції:

"5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Головдержслужби України Сороко В. М.".

 

Начальник інформаційно-аналітичного
управління Головдержслужби України
 

 
В. Балюк
 

Опрос