Идет загрузка документа (12 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке исчисления стажа службы для выплаты процентной надбавки за выслугу лет лицам рядового и начальствующего состава, проходящих службу в МЧС Украины

Министерство Украины по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы (2)
Приказ, Инструкция от 16.01.2006 № 10
Утратил силу

Про затвердження Інструкції про порядок обчислення стажу служби для виплати відсоткової надбавки за вислугу років особам рядового і начальницького складу, які проходять службу в МНС України

Наказ Міністерства України з питань
надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення
від наслідків Чорнобильської катастрофи
від 16 січня 2006 року N 10

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
31 січня 2006 р. за N 85/11959

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій
 та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
 від 22 грудня 2008 року N 937)

Відповідно до абзацу першого статті 2 Указу Президента України від 4 жовтня 1996 року N 926 "Про умови грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу та оплати праці працівників органів внутрішніх справ" (із змінами) та з метою врегулювання питання порядку обчислення стажу служби для виплати відсоткової надбавки за вислугу років особам рядового і начальницького складу, зазначеним у абзаці третьому статті 5 Указу Президента України від 27 січня 2003 року N 47 "Про заходи щодо вдосконалення державного управління у сфері пожежної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій", які проходять службу в Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок обчислення стажу служби для виплати відсоткової надбавки за вислугу років особам рядового і начальницького складу, які проходять службу в Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (далі - Інструкція), що додається.

2. Керівникам Департаменту кадрової політики, Департаменту економіки, фінансів і стратегічного планування, головних управлінь (управлінь) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, навчальних і науково-дослідних закладів та інших підрозділів центрального підпорядкування:

2.1. Забезпечити виконання вимог цієї Інструкції.

2.2. Організувати проведення перерахунку стажу служби для виплати відсоткової надбавки за вислугу років особам рядового і начальницького складу, які проходять службу в Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, протягом двох місяців з дня набрання чинності цим наказом.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Антонця В. М.

 

Міністр 

В. І. Балога 

 

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок обчислення стажу служби для виплати відсоткової надбавки за вислугу років особам рядового і начальницького складу, які проходять службу в Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи

1. Ця Інструкція визначає порядок обчислення стажу служби для виплати відсоткової надбавки за вислугу років особам рядового і начальницького складу, зазначеним у абзаці третьому статті 5 Указу Президента України від 27 січня 2003 року N 47 "Про заходи щодо вдосконалення державного управління у сфері пожежної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій", які проходять службу в Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (далі - особи рядового і начальницького складу МНС України).

2. Обчислення періодів служби для виплати відсоткової надбавки за вислугу років особам рядового і начальницького складу МНС України здійснюється в порядку, передбаченому пунктами 1 та 2 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року N 393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей" (із змінами), у календарному обчисленні (один місяць служби за один місяць).

3. Визначення періодів служби для виплати відсоткової надбавки за вислугу років рядовому і начальницькому складу МНС України здійснюється комісіями МНС України, а також головних управлінь (управлінь) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, навчальних і науково-дослідних закладів та інших підрозділів центрального підпорядкування (далі - комісії).

4. Комісії створюються у складі першого заступника (заступника) Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, керівників головних управлінь (управлінь) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, навчальних і науково-дослідних закладів та інших підрозділів центрального підпорядкування, представників підрозділів роботи з персоналом і фінансових підрозділів.

5. Персональний склад комісії МНС України визначається наказом МНС України, інших комісій - наказами відповідних керівників.

6. Рішення комісій оформляється висновком (додається) та оголошується наказами відповідних керівників.

7. Висновок складається в одному примірнику і зберігається в особовій справі працівника. На підставі наказу, що оголошує висновок комісії, у послужному списку здійснюється запис такого змісту:

"Стаж для виплати відсоткової надбавки за вислугу років за станом на _________________ 20__ року складає _____________________ років ______________ місяців ______________ днів

Наказ ___________________ від ___ ____________ 20__ року N ____".

8. Періоди служби для виплати відсоткової надбавки за вислугу років керівникам головних управлінь (управлінь) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, навчальних і науково-дослідних закладів та інших підрозділів центрального підпорядкування визначається комісією МНС України.

 

Директор Департаменту
кадрової політики
генерал-лейтенант 

 
 
І. О. Шевченко
 

 

Стаж оголошено наказом
______________________________
                 (орган, підрозділ) 

від ___ ____________ 20__ року N ___ 

ВИСНОВОК

комісії _______________________________________________________________________________
                                                                                                  (назва комісії) 

про обчислення стажу служби для виплати відсоткової надбавки за вислугу років

1. Прізвище, ім'я, по батькові ____________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________

2. Спеціальне звання __________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________

3. Посада ____________________________________________________________________________

Перевіривши матеріали особової справи __________________________________________________
____________________________________________________________________________________,
                                                                                             (прізвище, ім'я, по батькові) 

комісія зараховує до стажу служби для виплати відсоткової надбавки за вислугу років такі підтверджені відповідними наказами строки його (її) служби:
____________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________

Разом за станом на ___ ____________ 20__ року ____ років _______ місяців ______ днів.

Голова комісії ________________________________________________________________________

Заступник голови комісії _______________________________________________________________

Члени комісії: ________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________

Секретар комісії ______________________________________________________________________ 

 

Директор Департаменту
кадрової політики
генерал-лейтенант 

 
 
І. О. Шевченко
 

Опрос