Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Министра обороны Украины от 14.04.98 N 152

Минобороны
Приказ от 16.01.2006 № 12
Утратил силу

Про внесення змін до наказу Міністра оборони України від 14.04.98 N 152

Наказ Міністра оборони України
від 16 січня 2006 року N 12

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 січня 2006 р. за N 69/11943

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністра оборони України
 від 14 квітня 1998 року N 152
 згідно з
 наказом Міністерства оборони України
 від 5 червня 2014 року N 360)

Відповідно до Законів України "Про освіту", "Про вищу освіту", положень про Міністерство оборони України та Генеральний штаб Збройних Сил України, затверджених Указом Президента України від 21 серпня 1997 року N 888 (зі змінами), та з метою подальшого вдосконалення роботи щодо організації прийому до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Міністра оборони України від 14 квітня 1998 року N 152 "Про затвердження Інструкції про проведення військово-професійної орієнтації молоді та вступних випробувань у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 червня 1998 року за N 398/2838 (зі змінами), такі зміни:

абзац перший пункту 2 викласти в такій редакції:

"2. Начальнику Генерального штабу - Головнокомандувачу Збройних Сил України, заступникам Міністра оборони України, керівникам структурних підрозділів центрального апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, командувачам видів Збройних Сил України, командувачам військ оперативних командувань, командирам корпусів, з'єднань, військових частин, начальникам вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів України, керівникам установ, організацій та підприємств Міністерства оборони України, військовим комісарам";

пункт 3 доповнити абзацом такого змісту:

"Наказ начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 04.12.95 N 252 "Про введення в дію Положення про прийом слухачів на факультет підготовки спеціалістів оперативно-стратегічного рівня Академії Збройних Сил України" скасувати";

пункт 4 викласти в такій редакції:

"4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра оборони України (згідно з розподілом обов'язків)".

2. Затвердити Зміни до Інструкції про проведення військово-професійної орієнтації молоді та вступних випробувань у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів України, затвердженої наказом Міністра оборони України від 14 квітня 1998 року N 152, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 25 червня 1998 року за N 398/2838 (зі змінами), що додаються.

3. Наказ розіслати до з'єднань та їм рівних і військових комісаріатів.

 

Міністр оборони України 

А. С. Гриценко 

 

ЗМІНИ
до Інструкції про проведення військово-професійної орієнтації молоді та вступних випробувань у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів України

1. У тексті Інструкції слова:

"генерали, адмірали та офіцери" замінити словами "особи офіцерського складу" у відповідних відмінках;

"командувач корпусу" замінити словами "командир корпусу" у відповідних відмінках.

2. У підпункті 3.1.3 слова та цифри "плани відбору кандидатів на навчання для підготовки військових фахівців оперативно-тактичного рівня - за конкурсним розрахунком (3 особи на 2 місця)" замінити на слова та цифри "плани відбору кандидатів на навчання для підготовки військових фахівців оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів - за конкурсним розрахунком (3 особи на 2 місця)".

3. У підпункті 3.1.5 словосполучення "директиви начальника Генерального штабу Збройних Сил України" замінити словосполученням "директиви Міністра оборони України".

4. Абзац перший підпункту 3.1.6 викласти в такій редакції:

"3.1.6. Військові комісари з одержанням директиви Міністра оборони України та розрахунків з відбору кандидатів до ВВНЗ із числа цивільної молоді, розроблених Головним управлінням особового складу Генерального штабу Збройних Сил України, проводять таку роботу".

5. Підпункт 3.2.1 викласти в такій редакції:

"3.2.1. Підготовка осіб офіцерського складу Збройних Сил України оперативно-стратегічного рівня здійснюється в Національній академії оборони України.

Навчання здійснюється за денною (очною) та заочною формами.

На навчання приймаються кандидати з числа генералів, адміралів та офіцерів, які включені до резерву для просування по службі та направлення на навчання, мають оперативно-тактичний рівень підготовки і не менше двох років займають посади, перебування на яких потребує наявності оперативно-тактичного рівня підготовки:

віком до 45 років - зі штатно-посадовою категорією полковник (капітан 1-го рангу);

віком до 50 років - зі штатно-посадовою категорією генерал-майор (контр-адмірал) і вище та полковник (капітан 1-го рангу) з посад:

керівники структурних підрозділів центрального апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України (заступники керівників), начальники управлінь, відділів (заступники начальників управлінь) у структурних підрозділах центрального апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, видів Збройних Сил України, оперативних командувань".

6. Підпункт 3.2.4 викласти в такій редакції:

"3.2.4. Підвищення кваліфікації особами офіцерського складу здійснюється на курсах підвищення кваліфікації у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів України.

На навчання на курсах підвищення кваліфікації приймаються особи офіцерського складу, які включені до резерву для просування по службі та плану переміщення у поточному або наступному році".

7. Пункт 6.12 викласти в такій редакції:

"6.12. Зарахування відібраних кандидатів на навчання за всіма рівнями вищої військової освіти до Національної академії оборони України і на факультети оперативно-тактичної підготовки ВВНЗ проводиться приймальними комісіями ВВНЗ до 15 серпня року вступу на навчання.

Особливості організації прийому до Об'єднаного інституту при Національній академії оборони України визначаються начальником Головного управління розвідки Міністерства оборони України".

 

Директор Департаменту
військової освіти та науки
Міністерства оборони України
генерал-майор
 

 
 
 
М. І. Науменко
 

Опрос