Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Положению об установлении ограничений на совмещение деятельности финансовых учреждений по предоставлению определенных видов финансовых услуг

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение от 25.11.2005 № 4960
действует с 19.12.2005

Про затвердження Змін до Положення про встановлення обмежень на суміщення діяльності фінансових установ з надання певних видів фінансових послуг

Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
від 25 листопада 2005 року N 4960

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
8 грудня 2005 р. за N 1467/11747

Відповідно до Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого Указом Президента України від 4 квітня 2003 року N 292, та з метою вдосконалення регулювання ринків фінансових послуг Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України ПОСТАНОВИЛА:

1. Затвердити Зміни до Положення про встановлення обмежень на суміщення діяльності фінансових установ з надання певних видів фінансових послуг, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 8 липня 2004 року N 1515, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 липня 2004 року за N 933/9532 (додаються).

2. Департаменту державного регулювання та розвитку ринків фінансових послуг (Мосійчук Т. К.) та Юридичному департаменту (Чурсін О. В.) забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на членів Комісії - директорів наглядових департаментів.

 

Голова Комісії 

В. Суслов 

ПОГОДЖЕНО: 

 

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
А. В. Дашкевич
 

 

 

Зміни до Положення про встановлення обмежень на суміщення діяльності фінансових установ з надання певних видів фінансових послуг

1. Пункти 1.3 та 1.4 розділу 1 викласти в такій редакції:

"1.3. Дія цього Положення поширюється на надання фінансовими установами (крім банків) фінансових послуг як підприємницької діяльності, для яких законодавством України не встановлено виключного переліку видів діяльності.

1.4. Обмеження, передбачені цим Положенням, не стосуються випадків, коли право здійснювати такі види діяльності прямо встановлене законами України".

2. Пункт 2.5 розділу 2 викласти в такій редакції:

"2.5. Діяльність з управління іпотечними активами, які є забезпеченням іпотечних сертифікатів, випущених іншими емітентами, не може суміщатися із залученням фінансових активів шляхом здійснення емісії іпотечних сертифікатів від власного імені".

 

Заступник Голови 

Т. Мосійчук 

Опрос