Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок предоставления помощи по безработице, в том числе единовременной ее выплаты для организации безработными предпринимательской деятельности

Минтруда
Приказ от 14.11.2005 № 375
Утратил силу

Про внесення змін до Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності

Наказ Міністерства праці та соціальної політики України
від 14 листопада 2005 року N 375

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 листопада 2005 р. за N 1429/11709

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства праці та соціальної політики України
 від 20 листопада 2000 року N 307
згідно з
 наказом Міністерства соціальної політики України
 від 15 червня 2015 року N 613)

З метою удосконалення порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності НАКАЗУЮ:

Унести зміни до Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 20.11.2000 N 307, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.12.2000 за N 915/5136 (із змінами), що додаються.

 

Міністр

І. Сахань 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
А. В. Дашкевич
 

Заступник керівника
робочої комісії профспілок
 

 
Г. В. Осовий
 

Перший заступник Голови
Федерації роботодавців України
 

 
В. Грищенко
 

 

Зміни
до Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності

1. У пункті 7.1:

а) абзац перший після слів "не можуть бути працевлаштовані" доповнити словами "за сприяння служби зайнятості протягом трьох місяців";

б) абзац другий після слів "цього Порядку" доповнити словами "та особам, які протягом останніх 24 місяців, що передували початку безробіття, були зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності".

2. У пункті 7.2:

а) в абзаці четвертому слова "в галузях національної економіки" замінити словами "за всіма видами економічної діяльності";

б) доповнити пункт абзацом п'ятим такого змісту:

"Одноразова виплата безробітним допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності здійснюється центрами зайнятості в межах коштів, передбачених для цього бюджетом Фонду".

3. Пункт 7.4 викласти в такій редакції:

"7.4. Рішення про одноразову виплату допомоги по безробіттю (або відмову у її виплаті) приймається директором центру зайнятості на підставі висновку комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності (далі - комісія), щодо здатності безробітного до підприємницької діяльності.

Висновок комісії надається, виходячи з результатів професійної діагностики безробітного, набутих ним знань з організації підприємницької діяльності та аналізу його бізнес-плану.

До складу комісії, створення якої ініціює центр зайнятості, включаються представники центру зайнятості, районних та міських державних адміністрацій, організацій (об'єднань) роботодавців та профспілок.

Прийняте директором центру зайнятості рішення про одноразову виплату допомоги по безробіттю (або відмову в її виплаті) оформлюється наказом, з яким безробітний повинен бути ознайомлений під особистий підпис.

Рішення про одноразову виплату допомоги по безробіттю приймається протягом 10 робочих днів з дня подання всіх необхідних документів для її призначення, зазначених у п. 7.3 цього Порядку".

 

Директор Департаменту політики
державного соціального страхування
 

 
О. Скрипник
 

Опрос