Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Госкомстата Украины от 22.02.2001 N 102 и Инструкцию по составлению государственной статистической отчетности о наличии торговых судов по форме N 2-вод

Госкомстат
Приказ от 11.10.2005 № 303
Утратил силу

Про внесення змін до наказу Держкомстату України від 22.02.2001 N 102 та Інструкції щодо складання державної статистичної звітності про наявність торговельних суден за формою N 2-вод

Наказ Державного комітету статистики України
від 11 жовтня 2005 року N 303

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
31 жовтня 2005 р. за N 1308/11588

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державного комітету статистики України
 від 22 лютого 2001 року N 102
згідно з
 наказом Державної служби статистики України
 від 13 лютого 2015 року N 47)

Відповідно до статті 14 Закону України "Про державну статистику" та з метою подальшого удосконалення державних статистичних спостережень з водного транспорту НАКАЗУЮ:

1. Унести Зміни до Інструкції щодо складання державної статистичної звітності про наявність торговельних суден за формою N 2-вод, затвердженої наказом Держкомстату України від 22.02.2001 N 102, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 13 березня 2001 року за N 221/5412, що додаються.

2. Унести зміни до наказу Держкомстату України від 22.02.2001 N 102, виклавши в новій редакції:

2.1. Назву наказу: "Про затвердження Інструкції щодо складання державного статистичного спостереження за формою N 2-вод "Звіт про наявність власних морських і річкових суден, вантажних та пасажирських причалів-набережних (річна)";

2.2. Пункт 1 наказу: "1. Затвердити Інструкцію щодо складання державного статистичного спостереження за формою N 2-вод "Звіт про наявність власних морських і річкових суден, вантажних та пасажирських причалів-набережних (річна)".

3. Начальникам головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі довести Зміни до Інструкції, затверджені пунктом 1 цього наказу, до відома підприємств водного транспорту та юридичних осіб інших видів економічної діяльності всіх форм власності, які експлуатують власні або орендовані судна, вантажні та пасажирські причали-набережні.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Власенко Н. С.

 

Голова 

О. Г. Осауленко 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Міністр транспорту
та зв'язку України 

 
Є. А. Червоненко
 

 

Зміни до Інструкції щодо складання державної статистичної звітності про наявність торговельних суден за формою N 2-вод

Назву Інструкції викласти в такій редакції "Інструкція щодо складання державного статистичного спостереження за формою N 2-вод "Звіт про наявність власних морських і річкових суден, вантажних та пасажирських причалів-набережних (річна)".

У тексті Інструкції:

1. Назву форми "Звіт про наявність власних торговельних суден" замінити на "Звіт про наявність власних морських і річкових суден, вантажних та пасажирських причалів-набережних".

2. Слова "державна статистична звітність" у всіх відмінках замінити словами "державне статистичне спостереження" у відповідному відмінку.

3. В абзаці третьому пункту 1 та далі за текстом слова "торговельні судна" замінити словами "морські і річкові судна, крім малих".

4. Абзац п'ятий пункту 2.5 після слова "водотоннажність" доповнити словами "порожнього судна".

5. Пункт 2.6 викласти в такій редакції: "2.6. Причал - гідротехнічна споруда (або їх комплекс), яка функціонує у складі порту або самостійно і призначена для підходу, швартування, стоянки та обслуговування суден, посадки і висадки пасажирів, вантажних операцій тощо. Механізований причал - берегова споруда, оснащена закріпленими береговими і плавучими навантажувально-розвантажувальними механізмами".

6. В абзаці другому пункту 3 та далі за текстом слова "технічний паспорт" замінити на слова "загальносуднова специфікація".

7. В абзаці третьому пункту 3 та далі за текстом після слів "класифікаційне свідоцтво" доповнити словами "або обмірне свідоцтво".

8. В абзаці восьмому пункту 3 та далі за текстом після слів "свідоцтво про придатність до плавання" доповнити словами "для суден під прапором України".

9. Абзац дев'ятий пункту 3 викласти в такій редакції:

"Документом первинного обліку про морський (річковий) причал порту (пристані) є:

свідоцтво про реєстрацію причалу (пристані);

свідоцтво про придатність причалу (пристані) до експлуатації".

10. У пункті 4 змінити назву на таку: "Порядок складання звіту".

11. У пункті 4.1 слова "про наявність маломірного флоту" замінити словами "про наявність малих суден".

12. Абзаци п'ятий, шостий пункту 4.3 - виключити.

13. Пункт 4.4 викласти в такій редакції: "4.4. Судна змішаного типу "ріка - море", призначені для судноплавства внутрішніми водними шляхами (річками, озерами, каналами) з правом виходу в море, рахуються до річкового флоту та у розділах 1.1, 1.3 показують дейдвейт.

Валову місткість згідно з Міжнародною конвенцією про обмірювання суден 1969 року (МК-69) заповнюють судна, які працюють у закордонному сполученні, крім річки Дунай (згідно з протоколом Міжнародної конвенції про обмірювання суден 1969 року, до якої приєдналась Україна).

Суднобудівні та судноремонтні заводи, які мають на балансі суднобудівні і судноремонтні причали, включають їх до рядка 3051".

14. Доповнити Інструкцію пунктом 5 такого змісту:

"5. Порядок подання звіту

Звіт державного статистичного спостереження за формою N 2-вод "Звіт про наявність власних морських і річкових суден, вантажних та пасажирських причалів-набережних" (річна) заповнюється і підписується керівником підприємства, який несе адміністративну відповідальність за його повноту та достовірність згідно з чинним законодавством".

 

Директор департаменту
статистики послуг
 

 
І. В. Калачова
 

Опрос