Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении скидки с портовых сборов и сборов и плат за услуги, предоставляемые судам в морском торговом порту "Южный"

Министерство транспорта и связи
Приказ от 05.10.2005 № 611
Утратил силу

Про затвердження знижки з портових зборів та зборів і плат за послуги, що надаються суднам у морському торговельному порту "Южний"

Наказ Міністерства транспорту та зв'язку України
від 5 жовтня 2005 року N 611

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 жовтня 2005 р. за N 1196/11476

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства інфраструктури України
 від 24 липня 2015 року N 281)

Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2000 N 1544 "Про портові збори", пункту 1 наказу Міністерства транспорту України від 15.12.2000 N 711 "Про внесення змін і доповнень до Зборів і плат за послуги, що надаються суднам у морських торговельних портах України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.01.2001 за N 5/5196, НАКАЗУЮ:

1. Для суден, які заходять під навантаження рідкими хімічними вантажами (аміак, метанол, карбамідо-аміачна суміш) у морський торговельний порт "Южний", затвердити знижку в розмірі 30 відсотків з портових зборів (крім адміністративного) та зборів і плат за послуги, що надаються суднам закордонного плавання у морських портах України.

2. Начальнику морського торговельного порту "Южний" (Березняк В. М.), начальнику державної установи "Держгідрографія" (Симоненко С. В.), директору державного підприємства "Дельта-лоцман" (Голодницький О. Г.) забезпечити згідно з пунктом 1 цього наказу нарахування відповідних портових зборів та зборів і плат за послуги, що надаються суднам закордонного плавання.

3. Державному департаменту морського і річкового транспорту (Горобець І. А.), державному об'єднанню "Укрморпорт" (Григорашенко О. Г.) запровадити на постійній основі моніторинг та аналіз економічної ефективності застосування знижки, передбаченої цим наказом, та щокварталу до 25 числа місяця, наступного за звітним кварталом, інформувати Міністерство транспорту та зв'язку України.

4. Департаменту нормативно-правового забезпечення (Ониськів М. М.) у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Рябікіна П. Б.

 

Міністр 

В. В. Бондар 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
А. В. Дашкевич
 

Опрос