Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Порядку покрытия в 2005 году Государственным казначейством Украины временных кассовых разрывов местных бюджетов

Государственное казначейство Украины
Приказ от 20.09.2005 № 171
Утратил силу

Про затвердження Змін до Порядку покриття у 2005 році Державним казначейством України тимчасових касових розривів місцевих бюджетів

Наказ Державного казначейства України
від 20 вересня 2005 року N 171

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
3 жовтня 2005 р. за N 1129/11409

Наказ втратив чинність
 (у зв'язку із закінченням строку його дії)

Відповідно до статті 60 Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" та з метою поліпшення умов надання короткотермінових позичок місцевим бюджетам НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Порядку покриття у 2005 році Державним казначейством України тимчасових касових розривів місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 14.01.2005 N 6 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.01.2005 за N 60/10340, що додаються.

2. Управлінню міжбюджетних відносин (Михайлик Н. О.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Наказ набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України і діє протягом 2005 року.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальників управлінь Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

 

В. о. Голови 

О. О. Чечуліна 

 

Зміни до Порядку
покриття у 2005 році Державним казначейством України тимчасових касових розривів місцевих бюджетів

1. Пункт 1 після слів "Граничний обсяг короткотермінової позички місцевого бюджету визначається управлінням Державного казначейства з урахуванням позичкового ліміту управління Державного казначейства, затвердженого Державним казначейством України;" доповнити абзацом такого змісту:

"Міністр фінансів України має право встановлювати інший норматив у частині збільшення граничного обсягу короткотермінової позички місцевому бюджету до затвердженої на 2005 рік суми доходів загального фонду місцевого бюджету за вирахуванням міжбюджетних трансфертів цільового характеру;".

 

Заступник начальника Управління -
начальник відділу організації виконання
місцевих бюджетів
 

 
 
Н. О. Михайлик
 

ПОГОДЖЕНО:  

 

В. о. Міністра фінансів України  

В. М. Пинзеник  

Опрос