Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче полномочий территориальным управлениям Государственной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку по отмене регистрации выпусков акций акционерных обществ, исключенных из Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины (Единого государственного реестра юридических лиц и физических лиц - предпринимателей) в связи с их ликвидацией

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 16.05.2005 № 240
Утратил силу

Про передачу повноважень територіальним управлінням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо скасування реєстрації випусків акцій акціонерних товариств, які виключені з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців) у зв'язку з їх ліквідацією

Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 16 травня 2005 року N 240

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
7 вересня 2005 р. за N 1004/11284

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 від 13 вересня 2006 року N 826
,
рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку 
від 12 січня 2012 року N 33

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 від 4 березня 2014 року N 276)

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" з метою запобігання обігу цінних паперів акціонерних товариств, які ліквідовані й які не скасували реєстрацію випусків акцій, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

1. Територіальним управлінням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на постійній основі здійснювати дії щодо виявлення акціонерних товариств, які виключені з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців) у зв'язку з їх ліквідацією, але не здійснили скасування зареєстрованих випусків акцій відповідно до вимог Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випусків акцій, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30 грудня 1998 року N 222, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24 березня 1999 року за N 180/3473 (із змінами та доповненнями) (далі - Порядок).

(абзац перший пункту 1 у редакції рішення Державної комісії з
 цінних паперів та фондового ринку від 13.09.2006 р. N 826)

У разі виявлення такого акціонерного товариства уповноваженій особі територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку складати відповідний акт, у якому зазначити найменування та вид акціонерного товариства, код за ЄДРПОУ (ідентифікаційний код юридичної особи), місцезнаходження, розмір статутного капіталу, кількість акцій за типами та категоріями, номінальну вартість акцій, номер свідоцтва про випуск акцій, дату реєстрації випуску акцій.

(абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з рішенням
 Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
від 12.01.2012 р. N 33)

2. Надати територіальним управлінням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку повноваження щодо скасування реєстрації випусків акцій зазначених товариств шляхом надання розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій протягом п'яти робочих днів від дати складання акта щодо виявлення кожного акціонерного товариства, яке виключено з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), але не виконало вимог Порядку.

3. Територіальним управлінням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку повідомляти управління організаційного забезпечення роботи Голови Комісії та міжнародних зв'язків (Н. Піскун) та департамент корпоративних відносин (О. Петрашко) про скасування реєстрації випуску цінних паперів акціонерного товариства, яке виключено з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців) у зв'язку з ліквідацією, згідно з пунктом 2 цього рішення протягом трьох робочих днів від дати прийняття відповідного рішення шляхом надання копії розпорядження про скасування реєстрації випуску цінних паперів.

4. Управлінню організаційного забезпечення роботи Голови Комісії та міжнародних зв'язків (Н. Піскун) опубліковувати відповідну інформацію в офіційних друкованих виданнях Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку протягом 15 днів з дати отримання копії розпорядження про скасування реєстрації випуску цінних паперів акціонерного товариства.

5. Керівнику апарату Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку М. Непрану забезпечити:

державну реєстрацію цього рішення в Міністерстві юстиції України;

опублікування цього рішення відповідно до чинного законодавства.

6. Рішення набуває чинності відповідно до законодавства.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Керівника апарату Комісії М. Непрана.

 

Голова Комісії 

А. Балюк 

 

Опрос